REKLAM

Balon Patlatma 2020

Balon Patlatma 2020 Oyunu Oyna

Balon Patlatma 2020 oyunu renk eşleme becerilerini test edebileceğini bir bulmaca oyunu ile klasik bir arcade oyunu arasındaki bir karışımdır. Aynı renkteki birden çok rengi eşleştirerek oyun alanından baloncukları vurmalısınız. Üstünde farklı renk baloncuklar ile karıştırılmış dolu bir alana sahip olacaksınız, seviyeyi kazanmak için hepsini oyundan kaldırmalısınız.

Kabarcıkları kaldırmak için aynı renk baloncuklarından üç veya daha fazlasını eşleştirmeniz gerekir; Bunu, oyun alanında yığılmış kabarcık yığınına verdiğiniz balonu fırlatarak yapabilirsiniz.

Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahip, her yaştan oyuncu bu klasik oyunu sevecek! Gözlerinizi tahtada tutun, iyi nişan alın ve alabileceğiniz en yüksek puanı kazanmaya çalışın! Bu renkli maceraya hazır mısın?

Baloncuklar ve balonlar kabarık ve yuvarlaktır ve oynamak çok eğlencelidir. Bu oyunda amacınız yüksek bir puan kazanmak için mümkün olduğunca çok sayıda kabarcık pop etmektir. Oyun sonsuz bir seviyeye sahiptir, bu yüzden şimdi başlasan iyi edersin. Oyuna başlamak için ana menüdeki oynat düğmesine tıklayın. Tahta renkli baloncuklarla dolu. Diğer birçok kabarcık atıcı gibi ve 3 oyun eşleştirirken, kabarcıklar dibe ulaşmadan önce tahtayı temizlemelisiniz. Oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz. Ekranın alt kısmında, bir sonraki atacağınız balonu görebilirsiniz. Farenizle hedefleyin ve hazır olduğunuzda çekim yapmak için ekrana tıklayın. Aynı renkli baloncuklardan oluşan 3 veya daha fazla kümeye vurmak onları tahtadan kaldıracaktır. Baloncukları temizleyemiyorsanız, bir küreyi kaybedersiniz. Ekranın altında kaç tane var olduğunu izleyebilirsiniz. 6 kürenin tamamından çıktığınızda, tahtadaki kabarcıklar biraz dibe doğru hareket edecektir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM