KULLANIM ŞARTLARI

Minikoyuncu.org web sitesini ziyaret ederken ve / veya herhangi bir yazılımını, oyununu kullanırken, “Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Şartları”nı kabul etmiş olursunuz. Bu koşulların hiçbirini kabul etmiyorsanız, web sitesini ve / veya hizmetlerini kullanmanıza izin verilmez. Minikoyuncu.org, politikaları istediği zaman güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir. Ziyaretçiler güncellemeleri görmek için daima ilgili sayfaları kontrol etmelidir.

Erişim Kısıtlaması

Minikoyuncu.org web sitesi 13 yaşından büyük ziyaretçilere uygundur, genç ziyaretçilere servislerini ve oyunlarını ebeveynleriyle birlikte kullanmaları önerilir.

Oyunların Mülkiyet Hakları

Yayımlanan oyunların çoğu bize yaratıcıları, mülkiyet hakları sahipleri tarafından gönderilir veya önerilir. Minikoyuncu.org başkalarının fikri mülkiyet haklarına veya haklarına saygı gösterip göstermediklerini onaylayamaz. İlgili herhangi bir telif hakkı kuruluşuna veya sahibine uygun olarak bildirim aldıktan sonra, Minikoyuncu.org söz konusu oyunları hemen devre dışı bırakacak ve kaldıracaktır.

Giden ve Gelen Bağlantılar

Minikoyuncu.org web sitemize bağlanan web siteleri ve web sitesinde yayınlanan oyunların giden bağlantıları ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Reklamlar

Minikoyuncu.org web sitesinde yayınlanan reklamlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.