Silah Oyunları

POPÜLER OYUNLAR
REKLAM
TÜM OYUNLAR

Silah oyunlarıyla zorlu maceralara katılmaya hazırlanın!

Genç yaşlı demeden, hemen her internet kullanıcısı bilgisayar başında geçirdiği vaktin bir kısmını oyun oynamaya ayırıyor. Adobe Flash teknolojisiyle geliştirilen oyunlar sayesinde can sıkıntısını gideren oyuncular, kişisel ilgi alanlarına göre farklı kategorilere de yönelebiliyorlar. Örneğin kız çocukları daha çok kıyafet giydirme, makyaj yapma ve Barbie’nin bulunduğu oyunlarla vakit geçirmeyi tercih edebiliyor. Erkek çocukları ise bu tercihlerini silah oyunlarından yana kullanabiliyorlar.

Nişan alma yeteneğini geliştiren ve çocukların taktiksel zekâya sahip olmasına yardımcı olan bu yapımlar, yetişkin bir ebeveyn denetimi ve gözetimi altında oynandığı zaman mutlaka daha sağlıklı olacaktır. Zaten oyun geliştiricileri de bu yönde uyarıları yapmaya devam ediyorlar. Şiddet ve kan içerikli öğelere yer vermemeye özen gösteren oyun geliştiricilerinin ürettiği yapımlar titizlikle değerlendirilerek minikoyuncu.org adresindeki yerlerini alıyorlar. Şayet sizler de bir ebeveyn olarak çocuğunuzun silah oyunu oynamasını istiyor ve güvenilir bir mecra arıyorsanız, bu siteyi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Gerek tasarımı, gerek kullanım kolaylığı, gerekse bünyesinde barındırdığı güzel oyunlar sayesinde her gün binlerce ziyaretçiyi ağırlamaya devan eden minikoyuncu.org sitesini tercih ettiğiniz takdirde kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Üstelik bu harika oyun sitesinde sadece silah oyunları yok. Kız ve erkek çocuklarının eğlenceli vakit geçirmesi için farklı kategorilerden yüzlerce oyun site arşivindeki yerini almış durumda. Giydirme oyunlarından tutun, araba yarışına kadar geniş bir yelpazeye ücretsiz olarak erişmek istiyorsanız hemen minikoyuncu.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siteye girdiğinizde sizi karşılayan sol menüden dilediğiniz oyun kategorisine tıklayabilir, eğer özel olarak aradığınız bir oyun varsa sağ üst köşedeki arama formunu kullanabilirsiniz. Minikoyuncu.org adresini beğendiyseniz, sitenin Facebook ve Twitter sayfalarını takipte kalmayı da ihmal etmeyin! Keza oynamaktan zevk aldığınız oyunları sosyal medya platformundaki arkadaşlarınızla paylaşarak onların da bu güzel oyunlarla vakit geçirmelerine aracılık edebilirsiniz.

Siteye eklenen en yeni oyunlardan anlık olarak haberdar edilmek istiyorsanız, minikoyuncu.org adresine girdiğinizde sizi karşılayacak olan pencereyi onaylamanız yeterli olacaktır. Daha sonra Google Chrome üzerinden gelen bildirimlere tıklayarak silah oyunları oynama fırsatını yakalayabilirsiniz.