REKLAM

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyunu Oyna

PUBG Mobile, Blue Hole tarafından geliştirilen taktiksel ve rekabetçi bir birinci şahıs atış oyunudur. Bu oyunda, oyuncuların hayatta kalmalarını sona erdirmek için oyun haritasında ve diğer oyunculara karşı küçülen güvenli alanda çeşitli kaynakları toplamaları gerekiyor.

Oyunun popülaritesini söylemeye gerek yok; Sanırım çoğu genç bunu duymuştur. Oyunun kuralları da basittir. Oyun başladığında, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç harita var. Oyuncular haritanın her köşesine paraşütle atlayarak çıplak elleriyle silah, araç ve malzeme arayarak çok çeşitli arazilerde savaşırlar. Strateji nişancılık kadar önemlidir. Mavi bir daire, oyuncuyu oyun sırasında meşgul olması için daha küçük bir alana yönlendirecektir. Bu mavi daire yaygın olarak “Zehir Çemberi” olarak bilinir.

Oyunda her haritanın farklı bir karakteri vardır. Oyunun mekaniği nedeniyle güvenli bölgeler ve bombalama bölgeleri rastgeledir ve yapay olarak müdahale edilemez. Her oyun uçağı adanın farklı bir yönünden gelecek; oyuncu paraşütün yerini özgürce seçebilir.

Varsayılan olarak, karakter oluşturma paneli açılır ve oyuncuya karakterin adını ve görünümünü oluşturması için rehberlik eder. Oyuncular karakterin cinsiyetini, saç stilini ve kostümünü özelleştirebilir. Görünüm, belirli bir miktar oyun içi para birimi harcanarak sıfırlanabilir.

Nerede paraşütle atlayacağına karar vermek, oyunun en önemli olaylarından biridir. Oyuncular, kaynak açısından zengin bir askeri üsse inmeyi ve kanlı bir fırtınada savaşmayı seçebilir veya seyrek nüfuslu ve kaynak açısından fakir bir vahşi alana inmeyi seçebilirler.

Genel olarak, oyun bir takım oyunu olduğu ve belirli bir miktarda oyun deneyimi gerektirdiği için güçlü bir ekip çalışması ve işbirliği duygusu gerektirir. Oyunun gidişatı belirli bir operasyonel zorluk derecesine sahiptir, ancak aynı zamanda oyuncunun stratejisini de test eder. Oyun ayrıca özelleştirilebilir kontroller, eğitim modları ve telefonda konuşan arkadaşlarla oynama yeteneği ile mobil cihazlar için tasarlanmıştır.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM