REKLAM

Silahlı Arena 2

Silahlı Arena 2 Oyunu Oyna

Silahlı Arena 2, düşmanları yenmek için bir arkadaşınızla takım olarak çalışma becerinizi ve yeteneğinizi test edecek, sitemizde yer alan iki oyunculu heyecan verici bir oyundur. Ya da başka bir oyuncuya karşı veya yalnızca bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Bu oyunda amaç; tabanca, tüfek, makineli tüfek, bomba ve her türlü silahı kullanarak düşmanınızı her seviyede yenmektir. Bu oyunda hareket etmek için oklara, silahınızı ateşlemek için Z tuşuna ve bomba atmak için X’e ihtiyacınız olacak. Aynı bilgisayardan bir oyuncuyla oynarsak, hareket etmek için W, A, S, D’ye, silah atmak için Y düğmesine ve bomba atmak için t’ye ihtiyacınız olacak. Uçuruma düşmemeye dikkat edin çünkü kaybedersiniz ve baştan oynamaya başlamanız gerekecek. Hızlı tempolu aksiyon ve adrenalin dolu bu oyunu oynamaya başlar başlamaz, manevra yapmanız, düşman mermilerinden kaçınmanız, farklı yönlere atlamanız, düşmanınıza iyi nişan almanız ve rakibinizi yenmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekecek.

Farklı özellikler veya seçenekler açısından, oyunun sunabileceği çok şey var. Farklı oyun modlarına sahiptir: seferberlik ve özel oyunlar. Oyunda da zorluklar var, bu zorluklar oldukça zor ve alabileceğiniz en iyi puan üç yıldız (iyiden başlayarak, yetenekli olana ve profesyonel bir unvana kadar). Oyunda ayrıca bir silah kütüphanesi var, orada tüm olası silahları bulabilirsiniz: SMG’ler, keskin nişancılar, av tüfeği, AR’ler / LMG’ler ve diğer silahlar. Oyundaki silah çeşitliliği oldukça fazla ve oyunu daha çekici kılıyor.

Ana oyun modu – Kampanya içinde birçok seçenek var. Burada öğreticiler, kolay yapay zeka, 2x kolay yapay zeka, üçlü atlama, orta düzeyde yapay zeka, vb. Görebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz, sizin için daha uygun olanı bulabileceğiniz ve oyunun tadını çıkarabileceğiniz tonlarca farklı seçenek var.

Özel oyun da ilginç; orada şu oyun modlarını bulabilirsiniz: Last Man Standing, Last Team Standing, HAYATTA KALMA, 1 Hit 1 Kill, Gun Game, vb.

İlk bakışta oyunun basit ve ilkel göründüğünü söylemeliyim, ancak oynamaya başladığınızda çok fazla seçenek, mod, silah ve diğer şeyler olduğunu göreceksiniz, oldukça karmaşık ve ilginç bir flash oyun. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM