REKLAM

Among Us Tek Oyunculu

Among Us Tek Oyunculu Oyunu Oyna

Among Us Tek Oyunculu, popüler çok oyunculu PC oyununa dayanan, hayran yapımı gizli bir arcade oyunudur. Bir yıldızlararası geminin yönetim kurulunda görev yapan uzay mürettebatından birinin rolünde, bir hain olarak, gizli sabotajlar düzenlemeli ve tüm yoldaşlarınızı, seyircilerin dikkatini çekmeden tek tek öldürmelisiniz. Mürettebat arkadaşları tüm görevleri tamamlayarak veya sahtekarı gemiden keşfedip oylayarak kazanabilirler. Sahtekar, sabotajı kaosa neden olarak, daha kolay öldürmeler ve daha iyi mazeretler yapmak için kullanabilir.

Among Us Nasıl Oynanır?
Among Us oyununun temel görünümü basittir. 4-10 (genellikle 10) oyuncudan oluşan bir ekip görevlerini yerine getirirken, 1-3 sahtekar (genellikle 2) çabalarını sabote etmek ve hepsini öldürmek için ellerinden geleni yapıyor. Oyun dört yoldan biriyle sona erer.

  1. Tüm sahtekarlar öldü. (Mürettebat Kazanır)
  2. Tüm görevler tamamlandı. (Mürettebat Kazanır)
  3. Eşit sayıda mürettebat ve sahtekar var. (Sahtekar Kazandı)
  4. Mürettebat, yıkıcı bir sabotajı durduramadı (Impostor Win)

Oyunlar, oyuncuların sayısına, becerilerine ve oyun grubu tarafından seçilen seçeneklere bağlı olarak daha uzun veya daha kısa olabilir. Bir oyun başladığında, ekip veya sahtekar olarak size bir rol atanacaksınız ve hedefleriniz ve onlara nasıl ulaşacağınız buna bağlı olarak değişecektir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM