REKLAM

Stick War Legacy 2

Stick War Legacy 2 Oyunu Oyna

Stick War Legacy 2, birimleri eğitmeniz ve düşmanlarınıza saldırmanız veya kalenizi onların saldırılarına karşı savunmanız için sizi zorlayan harika bir çöpadam strateji savaş oyunudur. Minikoyuncu.org’daki bu ücretsiz çevrimiçi oyun, sizi askerleri veya daha fazla madenciyi eğitebilmeniz için altın toplayan birkaç madencinin bulunduğu bir savaş alanına götürür.

Her seviyenin farklı bir görevi vardır, bu yüzden hedefinizi dikkatlice okuyun ve para kazanmak ve bir sonraki seviyenin kilidini açmak için onu başarmaya çalışın. Savaşa gönderebileceğiniz birçok farklı birim var. Dünyanın her yerinden diğer oyunculara meydan okumak için kampanya modunu veya çok oyunculu çevrimiçi modu oynayabilirsiniz. Devasa bir ordu oluşturmak için zaman ayırın ya da düşmanlarınızı şaşırtmak için acele edin.

Stick War Legacy 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Stickman İmparatorluğu efsanesini yazın ve rakibinizi yenmek için ordunuzu ve kaynak üretiminizi yönetmeniz gereken gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Stick War Legacy 2’de destansı savaşlar yapın. Madencileri altın toplamak için eğitin ve kale kulenizi savunmak veya düşmana saldırmak için askerler oluşturun. Ordunuzun kompozisyonu, benimseyebileceğiniz taktik seçenekler kadar önemli olacaktır. Düşmanınıza baskı uygulamak için saldırı yapın ve küçüklerini ortadan kaldırmaya çalışın, daha kolay karşı saldırı yapabilmek için bir pozisyonu savunun veya büyük bir saldırıyı savunmak ve birkaç ek birlik üretmek için kulenize geri dönün. Sizi kazanan bir stratejiye götürecek doğru dengeyi bulmak size kalmış! Stick War Legacy 2, sizi tüm çağlara götürecek uzun bir kampanya, savaşçılarınız ve kuleniz için çok sayıda yükseltme ve görevler arasında bonus satın alabileceğiniz bir mağazaya sahiptir. Oyunda ayrıca birbirini izleyen düşman dalgalarını yenmeniz gereken bir hayatta kalma modu ve taktik savaşlarda diğer oyuncularla veya bir yapay zeka ile yüzleşmenize izin verecek çevrimiçi bir mod var. İyi eğlenceler dileriz!

Kontroller: Fare

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM