REKLAM

Brawl Stars

Brawl Stars Oyunu Oyna

Battle royale türündeki bu yeni oyuna katılın, ancak çok daha basit ve sevimli grafiklerle bu çevrimiçi çok oyunculu oyunu Brawl Stars ücretsiz oynarken çok eğleneceksiniz, haritalarda görünen düşmanların her birini hedef alın ve vurun tereddüt etmeyin ateş et çünkü önce ateş etmezsen elenecekler, bu yeni oyun ile Minikoyuncu.org’da eğlenecekler ve sana her gün online oyunlar getirdiğimizi unutmayacağız. Brawl Stars’ta eğlenceli ve çılgın 3-3 oyunculu dövüşlerin tadını çıkarın! Hayatını senden alabilecek düşman dalgalarının 3 dakikalık yoğun savaşıyla karşı karşıya kalırken hayatta kalmaya hazırlan.

Her türlü süper saldırının kilidini açın ve düşmanlarınızı yenmek için becerilerinizi geliştirin! Kendinizi kurtarabileceğiniz ve herhangi bir hasar görmeden rakip takımla son bulmanın en hızlı yolunu bulabileceğiniz, engellerle ve bariyerlerle dolu yüzlerce gizemli yeri gezebilirsiniz. Farklı belirsiz yerlerde mücadele edin. Her galibiyet için yeterince yıldız toplayın ve herhangi birinin onları sizden kapmasını önleyin!
Heyecan verici dövüşler 3’e 3 Düşmanlarınızın saldırılarından her ne pahasına olursa olsun kurtulun, her zaman sırtınızı koruyun Düşmanlarınızı yenmek için yeni saldırıları ve yetenekleri keşfedin. Sıralama tablosunun en üstünde bulun Müttefiklerinizle saldırı taktiklerini paylaşın ve birlikte savaşın.Her türlü engelle yüzleşin ve yeni haritaları keşfedin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM