REKLAM

Elektrik Adam

Elektrik Adam Oyunu Oyna

Uçan vuruşlar, güçlü yumruklar ve tezahürat yapan kalabalıklar turnuvaların ayrılmaz bir parçasıdır! Son derece popüler olan Elektrik Adam oyununda gelin ve Voltagen turnuvasına katılın. Şiddetli rakiplerle yüzleşin ve onları mağlup ederek turları kazanın ve Voltagen şampiyonu unvanını alın. Hızlı vuruşlarınız, affetmeyen yumruklarınız ve kalabalığın adını neşelendirecek diğer birçok dövüş sanatı hareketlerinizle rakiplerinize doğru uçarken havayı paramparça edin! Hazırsanız oyun başlasın!

Elektrik Adam, oyunun başında seçebileceğiniz üç farklı zorluk ayarına sahiptir. Seriyi ilk kez oynuyorsanız, kontrollere ve mekaniklere alışmak için kolay olanı seçmenizi öneririz. Kaslarınızı esnetin ve biraz harekete hazır olun! Yeni bir oyuna başladığınızda bir kullanıcı adı girmelisiniz ve isterseniz karakterinizi çevreleyen enerji aurasının rengini değiştirebilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterdikten ve öğreticiyi en iyisi olduğunuza ikna ettikten sonra, gerçek aksiyonun zamanı geldi! Karakterinizin birçok hareketi var. Rakiplerinizi yakalayabilir, tekmeleyebilir ve yumruklayabilirsiniz. Rakibiniz etrafınızı saracak ve bir imza aramıyorlar! Kendinizi yönetilemez miktarda dikkatin merkezinde bulduğunuzda, kaçabilir ve yoldan çekilebilirsiniz! Tekmeler ve yumruklar, merdivenleri şampiyon rütbesine tırmanmak için çok sıradan! Normal vuruş ve yumruklara ek olarak, bu saldırıların ağır çekim versiyonlarını da kullanabilirsiniz. Bu saldırılar daha fazla hasara neden olur, ancak kullanmak için enerji maliyeti vardır. Ekranın sol üst köşesinde pil simgesini görebilirsiniz. Her ağır çekim saldırısında azalacaktır, ancak endişelenmeyin – eğitimli bir dövüşçü kaynaklarını nasıl dolduracağını bilir! Zamanla pil yeniden dolar, böylece rakiplerinize zarar vermeye devam edebilirsiniz.

Rakiplerinizin saldırılarını atlatın ve iyi zamanlanmış bir vuruşla onları yere atın! İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Bu oyun DX Interactive tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi

Ocak 2007

Özellikleri

  • Turnuva sistemi
  • Aksiyon dolu oyun
  • Zorlu savaşlar
  • Karakterinizin aurasının rengini değiştirin

Kontroller

Karakterinizin çeşitli hareketleri var. Karakterinizi hareket ettirmek için ok tuşlarını kullanın. Yavaş harekette tekme hareketi için W tuşuna basın. Yavaş devinimde yumruk hareketi için Q tuşunu kullanın. A tuşu, normal yumruk hareketleri içindir ve kapmak için D tuşunu ve ağır çekimde kapmak için E tuşunu kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM