REKLAM

Papçi

Papçi Oyunu Oyna

Papçi, çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur. Bir battle royale oyununa katılacaksınız. Yalnız bir oyuncu olarak oynayın veya en fazla dört oyuncudan oluşan bir ekibe katılın ve haritada ilerleyin! Bir şampiyon olun ve savaş alanını fethedin!

Papçi oyununda diğer oyuncularla yüzleşin ve en iyisi olduğunuzu gösterin! Çevrimiçi çok oyunculu oynanış sunan, gerçek oyunculara karşı savaşmanın zorluklarıyla yüzleşmeye hazırlanın. Tek hayatta kalan ve hayatta kalan son kişi olabilir mi?

Silahlarınızı alın, pozisyona girecek bir yer bulun ve ateş etmeye hazırlanın. Bu rekabetçi oyunun amacı diğer oyuncuları yenmektir. Oyunu açtığınızda, savaşa girmeden önce 5 farklı karakterden birini seçebilirsiniz. Bunlar sadece farklı görünümlerdir, bu nedenle herhangi bir istatistik farkı beklemeyin. Bundan sonra, başlat düğmesine tıklayın ve başlamak için bir harita seçin. Savaş başlamadan önce bir silah kapmak ve çevreyi keşfetmek için 30 saniyeniz var. Zamanlayıcı bittiğinde, haritaya bir uçakta gireceksiniz. Atladıktan sonra, karaya çıkın ve başkalarını hedeflemek için iyi bir yer bulun. Onları bulduğunuzda diğer silahları da kapabilirsiniz. Diğer tüm oyuncuları öldürün ve kazanmak için en yüksek puana sahip olun! İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM