REKLAM

Garena: Free Fire

Garena: Free Fire Oyunu Oyna

Şu anda oynayabileceğiniz en eğlenceli ve rekabetçi atış oyun modlarından biri olan Garena: Free Fire oyununa hoş geldiniz. Sizin ve diğer 99 oyuncunun herhangi bir silah, teçhizat veya eşya olmadan bir adaya götürüldüğü bir oyun modudur. Amaç, adayı teçhizat için araştırmak, hayatta kalmak ve ayakta kalan son oyuncu olmak. Oynamak eğlenceli, rekabetçi ve heyecan verici. Bu nedenle birçok oyun, oyuncuların zevk alması için bu oyun modunu sunuyor ve bunlardan biri de Garena Free Fire.

Yukarıda bahsedildiği gibi, Garena Free Fire, battle royale oyun moduna sahip bir aksiyon nişancı oyunudur. Ancak battle royale oyununun farkı, maçların genellikle kısa ve hızlı olmasıdır. Bunun nedeni birkaç şey. İlk olarak, oyun için mevcut haritalar, diğer battle royale oyunlarında bulunan normal haritadan daha küçüktür. Bu nedenle, oyuncuların adayı keşfetmesi ve birbirlerine çarpması daha kolay.

İkincisi, katılacak oyuncu sayısı daha az. Her zamanki 100 oyuncu yerine, battle royale’e sadece 50 oyuncu katılacak. Bu, öldürülecek daha az oyuncu anlamına gelir, bu nedenle maçlar Free Fire’da hızlı ve kısa olma eğilimindedir. Harika oynanışı, battle royale maçlarını hızlı bir şekilde oynamak isteyenler içindir. Bu aksiyon nişancı oyununda harika olan bir diğer şey de, birçok farklı karakterin kullanılabilecek olmasıdır. Her karakter, oyunda kullanabileceğiniz benzersiz bir yeteneğe sahip olacak.

Bu yetenekler daha uzun süre hayatta kalmanıza ve hatta maçı kazanmanıza yardımcı olabilir. Battle Royale oyununu Free Fire’da tek başınıza veya bir ekiple oynamayı da seçebilirsiniz. Battle Royale dışında, Clash Squad gibi başka oyun modları da var. Bu oyun modunda, diğer oyuncularla takım kurarsınız ve takımınız karşı takıma geçer. İndirmeye ve oynamaya değer, eğlenceli bir nişancı oyunudur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM