REKLAM

Poppy Playtime Chapter 2

Poppy Playtime Chapter 2 Oyunu Oyna

Poppy Playtime Chapter 2, çıktığı günden bu yana popülaritesi artan, 3D macera öğelerine sahip en iyi yeni korku-hayatta kalma oyunlarından biridir. Bu oyunda Huggy Wuggy’nin Poppy dehşetinden kurtulma zamanı!

Escape modunu oynarsanız, fabrikada hareket etmeniz, anahtarları, ipuçlarını ve faydalı öğeleri bulmanız ve bu sırada her yere musallat olan ve sizi öldürmek isteyen Huggy Wuggy oyuncağından saklanmanız gerekir. Sana yaklaşmasına ve dünyadaki herhangi bir şey için seni ele geçirmesine izin verme, yoksa kaybedersin ve sıfırdan yeniden başlamak zorunda kalırsın.

Atıcı modu, fabrikada hareket ettiğiniz, silahları ve cephaneyi topladığınız ve karşılığında mümkün olduğunca çok puan almak için Huggy’yi ve karşılaştığınız diğer canavarları vurmak için bunları kullandığınız için daha fazla aksiyonla doludur. Elbette size de saldırırlar, bu yüzden canavarların sizi ele geçirmesine izin vermeyin!

WASD ile hareket edin, saklanmak, öğelerle etkileşim kurmak veya bunları kullanmak için F’yi kullanın, etrafa bakmak ve nişan almak ve ateş etmek için fareyi, çömelmek için C’yi, yeniden yüklemek için R’yi, öğeleri bırakmak veya el bombası atmak için G’yi, ortaya çıkarmak için T’yi kullanın. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM