REKLAM

Pizza Avcısı: Çılgın Şef

Pizza Avcısı: Çılgın Şef Oyunu Oyna

Çocuklar, Pizza Avcısı: Çılgın Şef oynama zamanı, bu yüzden önlüklerinizi ve biberliğinizi alın, bazı harika turtalar yapacağız! Sebzeler, etler, peynirler, otlar ve baharatlar, deniz ürünleri, meyve ve hatta şeker de dahil olmak üzere 100’den fazla yemek sosları ile – bu pizza makinesi yemek pişirme oyunu harika ve yemek için ötesinde! Yemek yapmaya ve oynamaya hazırlanalım, açım.

Çocuklar sıfırdan hamur ve domates sosu yapacaklar. O zaman peyniri rendeleyin, üzerine serpin ve pizzayı pişirin. Ancak gözünüzü termometrede tutun – pizzanızın yanmasını istemezsiniz! Turta süsleyin ve serin Topingler eğlenceli ve aptal yüzler olun. Pizza yaratımınızı yapmayı, pişirmeyi ve süslemeyi bitirdikten sonra, yemek yeme, servis etme veya teslim etme zamanı!

Çocuklar pizzayı dilimleyebilir, bir kutuya koyabilir ve teslimat arkadaşına verebilir. Çocuklar pizzalarını yiyebilir ve öğle yemeği için eğlenceli bir masa hazırlayabilirler. Çocuklar gün boyu yemek yapabilir! Yemek yemeden önce pizza tasarımınızı arkadaşlarınıza ve ailenize de göstermeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM