REKLAM

Boğaz Doktoru

Boğaz Doktoru Oyunu Oyna

Güzel mi güzel uğur böceği kızımızın boğaz enfeksiyonu var! Tedaviye hemen başlayın, böylece iyileşmesi daha hızlı olur ve yeni maceralara geri dönebilir. Harika tıbbi aletlerle eğlenin ve kızarıklıklardan kurtulmak için her adımı öğrenin. Bir lazer makinesi kullanarak mikropları öldürün ve kalan şişliği azaltmak için krem ​​sürün.

Ekranda, kızın boğazını sabitlemek için kullanmanız gereken tüm tıbbi aletleri alıyorsunuz ve bunları kullanmak için fareyi kullanıyorsunuz. Dünyadaki en sevdiğimiz kahramanlarımızdan biri olan Uğur Böceği’nin bazı boğaz sorunları yaşadığı ve sizden doktor rolünü oynayıp onları tedavi etmenizi istediği Boğaz Doktoru oyununun tadını çıkarın.

Boğaz Doktoru Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun ekranının alt kısmında ameliyatı gerçekleştirmek için ihtiyaç duyacağınız tıbbi alet ve cihazları alacaksınız. Bir ok, her seferinde hangilerini seçmeniz gerektiğini, bunları nerede ve hangi şekil ve biçimde kullanmanız gerektiğini gösterecektir, bu nedenle okların yönlendirmesini takip edin ve bunda çok başarılı olacaksınız.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM