REKLAM

Diş Hekimi

Diş Hekimi Oyunu Oyna

Diş hekimi olmanın nasıl bir şey olduğunu hep merak ettiniz mi? İnsanların dişlerini düzeltmek, onların dişlerini bir kez daha beyaz ve güzel yapmak mı? Peki, bunu deneyimlemek istiyorsanız, bu oyunu oynayın.

Bu oyunda, çeşitli diş sorunlarını üstlenen bir diş hekiminin rolünü oynuyorsunuz. Diş hekimi olmanın nasıl bir şey olduğunu hissetmenizi sağlayacak, oynaması eğlenceli bir oyundur. Oyunun nasıl çalıştığını daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için bir sonraki bölümde Diş Hekimi’ni nasıl düzgün bir şekilde oynayabileceğinizi tartışalım.

Diş Hekimi Nasıl Oynanır?

Oyunu oynamaya başladığınızda yapacağınız ilk şey bir hasta seçmektir. Ardından, bir çarkta çeşitli tatlılar, yiyecekler ve bir futbol topu bulunur. Bu dönen çark, muhtemelen hastanızla ne tür bir diş sorunu yaşayacağınızı belirleyecektir. Başa çıkmak zorunda olduğunuz sorunu beğenmezseniz yeniden döndürebilirsiniz. Diş sorunu seçildikten sonraki adım hastayı tedavi etmektir.

Yapmanız gereken ilk şey, hastanın ağzını açması için diş hekiminin lambasını açmaktır. Ağız açıldığında, başa çıkacağınız sorunları göreceksiniz. Çeşitli diş sorunlarıyla başa çıkmanıza yardımcı olacak diş araçları ekranın alt kısmında bulunmaktadır. Ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için, belirli bir araca uzun dokunun, ardından sol üstte küçük bir not defteri görünecektir.

Defter size aletin ne yaptığını gösterecek, böylece onu dişlerinizde nerede kullanacağınızı bileceksiniz. Aleti nerede kullanmanız gerektiğini göstermek için dişlerin üzerinde dairesel bir işaret de olacaktır. Deftere bakmasanız bile, işaretini takip ederek onları nerede kullanacağınızı bileceksiniz. Aracın yanında bir yıldız da olacaktır. Kullanıldıkları tüm sorunlar için bir rehberdir. Dişler üzerinde çalıştıktan sonraki adım ağzın içine bakmaktır.

Ayrıca bakteri çıkarmak, ağız kokusu vb. Gibi şeyleri de düzelteceksiniz. Her şey bittikten sonra bir hatıra için Diş Hekimi oyununda hastanızın fotoğrafını çekebilirsiniz. Üzerinde çalışmanız için yeni bir hasta da açılır.

Diş Hekimi Oyununun Temel Özellikleri

  • Üzerinde çalışılacak birçok farklı hasta.
  • Düzeltilmesi gereken çeşitli diş sorunları.
  • Diş hekimi olmanın nasıl bir şey olduğunu simüle edin!
  • Oynamak için eğlenceli ve basit bir oyun.
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM