REKLAM

Doctor Hero

Doctor Hero Oyunu Oyna

Hiç saygın bir doktor olmayı hayal ettiniz mi? Sadece hayal etmek yeterli değildir, çünkü bunun için çok çalışmanız ve harika ve iyi bir sonuç almanız gerekir. Hepimiz kanepede uzanmayı ve tembel olmayı seviyoruz, ancak koltuğunuzda rahatça oturmayı seviyorsanız, arkanıza yaslanın ve “Hero Doctor” oyununda hayalinizi gerçekleştirmeye başlayın! Bu oyun sadece gerçekten nasıl doktor olunacağını öğrenmek isteyenler için tasarlandı.

Burada bir hastanede stajyer olarak oynamaya başlama fırsatınız var. Bu sayede doğru ve güvenle pratik yaparak tüm dünyadaki bir doktorun veya cerrahın en iyi kahramanı unvanını alırsınız. Pekala, hastalarınıza teşhis koymanın, onları muayene etmenin ve onlara gelecekteki bir kahraman doktor gibi davranmanın zamanı geldi!

Ve bu yüzden, çok cesur bir iş sizi bekliyor, bu yüzden dikkatli olun ve uyarılar için her şeyi yapın. Tüm uzuvlarını inceleyin, tüm rahatsızlıklarını ve hastalıklarını tedavi edin, gerekirse ameliyat edin. Her hasta ve iyileşmesi için para alacaksınız. Aynı zamanda, ilerledikçe daha fazla doktor deneyimi alacak ve hastalar üzerinde robotlarınız için yeni araçlar açacaksınız. Sonunda bu büyük dünyadaki en başarılı cerrah olacaksın! Dünyayı iyileştirmeye hazır mısınız, kahraman doktor? O halde robotunuza gidin! İyi vakit geçirmenizi dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM