REKLAM

Mutlu Diş Hekimi

Mutlu Diş Hekimi Oyunu Oyna

Şehrinizin popüler ve en ünlü ağız cerrahı olmak ister misiniz? Mutlu Diş Hekimine katılın ve hastalarınızın parlak ve yeni bir gülümsemeye sahip olmalarına yardımcı olmaya hazırlanın! Tedaviniz onları çok etkilerse diye size çok teşekkür ederler. Tam tedaviyi sağlamak için bir diş hekiminin ihtiyaç duyduğu tüm araç ve ekipmanı kullanmaya çalıştığınızdan emin olun. Arkadaşlar acele edin! Hastalarınız sizi bekleme odasında bekliyor.

Şehrinizdeki en popüler diş kliniğini işletiyorsunuz, bu nedenle hastaneniz genellikle diş çürükleri için tedaviye ihtiyaç duyan hastalarla doludur. Kızlar için bu html5 diş hekimi oyununa girin ve uzman bir ağız cerrahı rolünü oynamaya hazır olun! Onlara mükemmel dişler vermek için cımbız, su spreyi ve saç kurutma makinesi kullanın! Bazen bazı çılgın hastalar kliniği ziyaret ettiğinden sakin olun! Diş hekimi kitinizi açın ve en iyi tedaviyi sağlama sorumluluğunu üstlenin!

Şeker ve kek gibi en sevdikleri tatlıları tekrar yiyebilmeleri için dişlerini zamanında tedavi ettirmeyi bekliyorlar. Ne kadar çok tatmin olurlarsa, sonunda alabileceğiniz daha yüksek puan olur. Kızların tıbbi becerilerinizi geliştirmeleri için daha fazla ameliyat simülasyon oyununa göz atın! Kapsamlı kız oyunları yelpazemizde, indirmeye gerek olmadan, çevrimiçi oynaması ücretsiz olan Barbie oyunları, yemek pişirme ve makyaj oyunları bulunmaktadır.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM