REKLAM

Bisiklet Sürücüsü

Bisiklet Sürücüsü Oyunu Oyna

Bisiklet Sürücüsünde, en tehlikeli ve zorlu parkurlarda ilerlerken işleri uç noktalara taşıyarak becerilerinizi gösterin. Kaskınızı taksanız iyi olur, çünkü bu yollar daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor. Tropik plajlardan kış harikalar diyarına kadar, bu oyun sizi birçok farklı konuma götürecek. Her parçayı çiziksiz tamamlayabilir misin?

Kendinizi motosikletinizin üzerinde konumlandırırken herkesin gözü üzerinizde. Bu oyunda amacınız, mümkün olduğunca çabuk bitiş çizgisine ulaşarak her seviyeyi tamamlamaktır. Bu ilk başta kulağa kolay gelebilir, ancak bu 12 seviyenin her birinin benzersiz ve zorlu tasarımları vardır. Seviyeleri birer birer açarsınız, böylece başlangıçta yalnızca ilk seviye kullanılabilir. Rüzgâr gibi rayların arasında gezinmek için tek yapmanız gereken ok tuşlarını kullanmak. Gazı döşemek için çok çabuk olmayın! Hız önemlidir, ancak aynı zamanda her seviyede bulunan farklı mekanizmalar nedeniyle dikkatli olmanız ve hareketlerinizi dikkatli bir şekilde zamanlamanız gerekir. Bunlar tuzaklardan size yardımcı olabilecek diğer mekanizmalara kadar değişir. Kafanı çarpmak ya da tuzağa düşmek seni öldürür. Her seviyenin sonunda, tamamlama sürenize göre yıldızlar kazanırsınız. Havadayken çevirme gibi hareketler yapmak zamanınızdan bir saniye alacaktır. Tüm yıldızları toplayabilir misin?

Sürücü koltuğunda oturmaktan hoşlanıyorsanız, araba sürme oyunları koleksiyonumuza göz atmak için burayı tıklayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Azerion, Extreme Bikers’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

Temmuz 2018

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • 12 farklı seviye
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli kontroller

Kontroller

Motosikletinizi kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Yukarı ve aşağı ok tuşları sırasıyla ileri ve geri gitmek içindir. Havadayken çevirmek, kendinizi dengelemek veya tekerleği yapmak için sol ve sağ ok tuşlarını kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM