REKLAM

Burnin’ Rubber 5 XS

Burnin’ Rubber 5 XS Oyunu Oyna

Burnin Rubber 5 XS’de tekerleklerinizden çıkan alevlerle ısınmaya hazırlanın! Bu süper yarış arabalarının hepsi başlangıçta hazır ve zorlu yarışçılarını bekliyor. En zorlu yarışlara katılın ve onlara gerçek şampiyonun kim olduğunu bildirin!

Bu izler tanıdık gelebilir ama alıştığınız gibi değiller. Çünkü bu yarış pistlerindeki yarış arabaları giderek daha tehlikeli hale geliyor. Yarışçılar arabalarına güçlü silahlar ekliyorlar ve burada her şey adil. Burnin Rubber 5 XS’i kazanmak için tüm yarışları kazanmanız ve yarışmak için bazı yeni arabaların ve parkurların kilidini açmanız gerekecek. Her yarışta, daha sonra arabanızın veya silahların yükseltmeleri için harcanabilecek bir miktar para alacaksınız. Ayrıca yarışı kazanmak, prestij süresinin altında bitirmek, gizli paketleri bulmak ve rakiplerinizi yok etmek için verilen özel ödülleri toplamak, çabalarınız için size daha fazla bonus para kazandırır. Öyleyse, küçük kaskınızı ve emniyet kemerinizi takın ve kötü şöhretli yarışa başlayın!

Kim biraz adrenalini sevmez, değil mi? Bunun gibi daha fazla ücretsiz ve çevrimiçi yarış oyunu arıyorsanız, neden en iyi ücretsiz ve çevrimiçi Yarış Oyunları koleksiyonumuza bir göz atmıyorsunuz?

Geliştirici

XFORM Games Studio, Burnin Rubber 5 XS’i geliştirdi.

Yayın tarihi

26 Ekim 2020

Özellikleri

  • Kilidi açılacak çok sayıda yarış pisti ve araba
  • Güçlü silahlar
  • Sezgisel ve bağımlılık yaratan oyun
  • Renkli 3D grafikler

Kontroller

Arabanızı hareket ettirmek için ok veya WASD tuşlarınızı, drift yapmak için Shift tuşunu ve silahlarınızı ateşlemek için Z ve X tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM