REKLAM

Drift F1

Drift F1 Oyunu Oyna

Drift F1, sizin ve arkadaşlarınızın eğlenmesi için Formula 1’de kullanılan pistlere dayalı heyecan verici bir drift araba oyunudur. Sürüş becerilerinizi göstermenin zamanı geldi.

Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile dar virajlarda manevralar yaparak ve engellerin üzerinden geçerek bölümün sonuna varmaktır. Kademeli olarak daha zorlu haritaların kilidini açmak için jeton toplayın, arabanız için yükseltmeler satın alın ve oyunu kazanın. Her araç ve haritanın kendine özgü özellikleri vardır. Arabayı sürmek için, sola veya sağa gitmek için tıklamanız ve düz gitmek için düğmeyi bırakmanız gerekir.

Drift F1 Nasıl Oynanır?

Oyunun ilk aşamasında, aracın kontrolünü öğrenebileceğiniz kısa bir öğretici sizi bekliyor. Bu eğitim tamamlandıktan sonra, oyuncu oyunda yer alan birçok parkurdan ilkine götürülecektir. Başlangıçta, oyuncu ekrana tıkladığı anda gidecek bir araba olacak. Araba, pist boyunca bağımsız olarak hareket etmeye devam edecek ve oyuncunun, üzerindeki dönüşlerin görünümünü dikkatlice izlemesi gerekiyor. Bu, ekranın sol üst tarafında bulunan mini haritaya yardımcı olacaktır. Arabanın dönüşe girmesine yardımcı olmak için farenin sol tuşuna doğru anda basmak ve basılı tutmaya devam etmek gerekiyor. Pistte bir sonraki dönüş göründüğünde, farenin düğmesini bırakmanız gerekecek, bu da aracın tekrar yön değiştirmesini ve oraya girmesini sağlayacaktır.

Drift F1’in Özellikleri

  • Tek düğmeli kontrollerle oynamak kolaydır.
  • Kilidi açılabilen araçlar ve platformlar.
  • Skor tablosunda her seviyedeki en iyi 10 oyuncuyu listeleyin.
  • Dokunmatik kontrol, cep telefonlarında ve tabletlerde oynamaya izin verir.
  • Canlı grafikler ve harika sanat animasyonları
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM