REKLAM

Free Gear

Free Gear Oyunu Oyna

Retro grafikleri ve eğlenceli oynanışı ile Free Gear, arabaları ve farklı yarış seçenekleriyle her araç tutkununu memnun edecek! Bu oyun deneyebileceğiniz iki farklı yarış modu sunuyor! Isınmak için hızlı bir yarış oynayın veya cesaretinizi toplayın ve zorlu turnuvalara katılmak için motoru çalıştırırken hırsınızın artmasına izin verin! Oyuncu olarak oyundaki amacınız dünyanın en büyük bağımsız yarış turnuvasına katılmak! Asıl amacınız, oyunda sunulan beş turnuvada en az üçüncü sırada yer almaktır. Bir sonraki turnuvaya ancak bir öncekinde kalifiye olduysanız katılabilirsiniz. Kazanmak sadece bir sonraki turnuvanın kilidini açmakla kalmayacak, aynı zamanda size yol tutuş, hızlanma, nitro ve en yüksek hız gibi yükseltmeler için harcayabileceğiniz krediler kazandıracak. Arabanızın rengini de değiştirebilirsiniz! Kredi kazanmak için 1., 2. veya 3. sırada bitirmeniz gerekir. Her turnuvada 4 farklı yarış vardır ve her yarışın seçeneklerini ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Hava durumunu, görünürlüğü ve tur sayısını değiştirebilirsiniz.

MinikOyuncu’da Free Gear gibi birçok oyunumuz var. Muhteşem araba oyunları ve yarış oyunları koleksiyonumuzda motosikletlerden spor arabalara kadar her türlü farklı aracı sürün!

Geliştirici

David Jalbert, namı diğer “Diejay” bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

12 Ağustos 2010

Özellikleri

  • Hızlı yarış seçeneği
  • Zorlu turnuva
  • Katılmak için farklı yarışlar
  • Arabanızın istatistiklerini yükseltin

Kontroller

Hareket etmek için ok tuşlarını kullanın. Vites değiştirmek için Z ve X tuşlarına basın. Nitroyu kullanmak için C tuşuna basın. Oyunu duraklatmak için P tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM