REKLAM

Gerçek Araba Sürüş 3D

Gerçek Araba Sürüş 3D Oyunu Oyna

Gerçek Araba Sürüş 3D’de emniyet kemerinizi bağlayın ve gazı döşeyin! Harika numaralar yapmanın ve bunu yaparken biraz para kazanmanın zamanı geldi. Normal bir yolda araba sürmenin pek çok zorluğu yoktur, ancak aşırı bir deneyim arıyorsunuz bu oyunda her şey serbest. Arabanızı havada çevirip 4 lastiğinizin üzerine inerken bir sürücü olarak becerilerinizi göstermeye hazır mısınız?

Pazar sürücülerini bir kenara bırakın, gösteri zamanı! Bu oyunda amacınız çeşitli tehlikeli hareketler yaparak olabildiğince çok para kazanmak. Oyunu başlatmak için ana menüdeki oynat butonuna tıklayın. Ardından, sürebileceğiniz farklı arabalara göz atmak için sol ve sağ taraftaki ok tuşlarını kullanın. Başlangıçta, arabalardan sadece bir tanesi sizin için kullanılabilir. Geri kalanını parayla açabilirsiniz. Arabanıza karar verdiğinizde tekrar oynat düğmesine tıklayın. Arabanızı kontrol etmek için ok veya WASD tuşlarını kullanın. Ekranın sol üst köşesinde hızınızı ve akrobasi yoluyla topladığınız parayı görebilirsiniz. Sağ üst köşede, görünümü değiştirmek için kamera simgesine veya yuvarlanmanız durumunda arabanızın konumunu sıfırlamak için sıfırlama düğmesine tıklayabilirsiniz. İyi şanslar!

Buraya tıklayarak diğer popüler oyunumuz Uçan Araba Numarası 4’te işleri biraz daha uç noktalara taşıyın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Best Free Games, Gerçek Araba Sürüş 3D’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

10 Şubat 2020

Özellikleri

    • Renkli 3D grafikler
    • Kilidini açıp kullanabileceğiniz 9 farklı araba
    • Sezgisel kontroller
    • Eğlenceli oyun
    • Sürüş için aktif bir trafik

Kontroller

Arabanızı hareket ettirmek için WASD veya ok tuşlarını kullanabilirsiniz. El frenlerini kullanmak için ARA ÇUBUĞU’na basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM