REKLAM

Kamyon Yükleme

Kamyon Yükleme Oyunu Oyna

Kamyon Yükleme’de depoda bir işe girebilir ve kasaları ve her türlü kargoyu kamyonlara yüklemeye başlayabilirsiniz. Bazıları bu işin sıkıcı ve tekrarlayıcı olduğunu düşünebilir, ancak bu oyun ilginç zorluklarla dolu, bu yüzden çok eğleneceğinizden eminiz. Gözünü kasalardan ayırma ve güvendiğin aracını yok etmemeye dikkat et! İşi kazasız bitirebilecek misin yoksa yakında yeni bir iş mi arayacaksın?

Kamyon Yükleme, oynamanız için 30 farklı seviyeye sahiptir. Bir öncekini tamamladıktan sonra her seviyenin kilidi açılır. Kollarınızı sıvamaya hazırlanın çünkü amacınız, aracınıza veya kargoya zarar vermeden kargoyu kamyona başarıyla yerleştirerek her seviyeyi tamamlamaktır. Aracınızı kontrol etmek için yön tuşlarını ve farenizi kullanabilirsiniz. Bu kulağa kolay bir iş gibi gelebilir, ancak bu oyundaki seviyeler çözmeniz için farklı bulmacalarla dolu. Kasaları mıknatısınızla tutmanız ve ardından kamyonun vurgulanan noktalarına yerleştirmeniz gerekecek. Bazı seviyelerde, kargoyu kamyona götürmeden önce bulmanız ve kargoya ulaşmanız gerekecek. Kasaları boşaltmak ve işi tamamlamak için düğmelere basın, seviyeleri çekin ve diğer mekanizmaları etkinleştirin. Ekranın sağ üst köşesinde bölüme başladığınızdan bu yana ne kadar zaman geçtiğini görebilirsiniz. Seviyeleri daha hızlı tamamlamak, sonunda size daha fazla puan kazandıracak.

Özellikleri

  • 30 farklı seviye
  • 2D grafikler
  • Bulmaca benzeri seviye tasarımları
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Hareket etmek için sol ve sağ ok tuşlarını veya A ve D tuşlarını kullanın. Mıknatısı etkinleştirmek için farenin sol düğmesine basın. Atlamak için yukarı ok tuşunu, W tuşunu veya boşluk çubuğunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM