REKLAM

Madalin Arabalar 2

Madalin Arabalar 2 Oyunu Oyna

Madalin Arabalar, çok oyunculu destekli çevrimiçi bir dublör sürüş ve yarış oyunudur. Çok çeşitli heyecan verici ve pahalı spor otomobillerden bir araç seçiyorsunuz. Rampalar, halkalar ve kutularla dolu geniş bir açık alanda hız yap. Mevcut haritalar, aracınızı yüksek hızlarda kontrol etmenizi sağlar. Bu ekstra hızın elde edilmesi için doğru zamanda nitro yükselticinizi kullanın ve torkunu sıkın ve stratejik olarak yerleştirilen rampalardan havaya fırlatın. Herhangi bir zaman sınırı yoktur. Madalin Arabalar 2 gibi ücretsiz yarış oyunları oynamayı seven biriyseniz araba sür, sürükle ve zıpla

Madalin Arabalar 2’nin en büyük özgürlüğü, kendi hedeflerinizi seçmenize izin verir. Çılgın numaralardan kurtulmak ister misin? Belki diğer oyunculara karşı vahşi bir dublör yarışı yapmak? Trafik kurallarını ihlal ettiğiniz için sizi tutuklayacak polis yok. Scrap GL veya Super Truck 3D gibi benzer oyunların önünüzde giderek artan zorluklarla uğraşmasına rağmen, burada sürüş keyfine şaşırabilirsiniz.

Oyunu başlatın, rahatlatıcı manzaralar etrafında çok oyunculu bir sürüşe katılın ve açık yollardaki diğer dublör otomobillerle yarışın. İyi eğlenceler!

Kontroller: WASD / Oklar = sürücü, Boşluk çubuğu = el freni, Shift = Nitro

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM