REKLAM

Moto X3M 5: Havuz Partisi

Moto X3M 5: Havuz Partisi Oyunu Oyna

İçinizdeki cüretkarlığı serbest bırakmaya hazır olun! Moto X3M 5: Havuz Partisi, birçok harika seviye ve heyecan verici dublörlerle burada! Kaskınızı alın ve bisikletçinizin takımını giyin! Bu havuz partisi daha önce tanık olduğunuz gibi değil! Bisikletinizi döngülerde ve tehlikeli yollarda sürün ve bitiş çizgisine tek parça halinde ulaşmaya çalışın! Kalabalık tezahürat yapıyor ve gökyüzünde güneş çıkıyor. Öyle bile olsa, parlama sırası sizde!

Moto X3M 5: Havuz Partisi, birçok ölümcül engel ve akrobasi ile tehlikeli ve heyecan verici bir yarış pistinde gezinmeniz gereken ekstrem bir bisiklet deneme oyunudur. Sıkıcı bir motokros yarışı arıyorsanız, buradan çıkın. Bu yarış sizi ayakta tutacak sürprizlerle dolu. Patlayıcılar, ani düşüşler, uzun düşüşler ve daha birçok tehlike, onları fethetmek için cesur bir motorcu sizi bekliyor. Bu tür engellerle dolu 22 seviyeyi tamamlamak için gerekenlere sahipseniz, motorları çalıştırın ve kaskınızı takın. Her seviyenin amacı, yarış pistini ölmeden tamamlamaktır. Moto X3M 5: Havuz partisi cömertçe ölümcül tuzaklarla serpilir, bu yüzden dikkatli olun! Pistin en dik kısımlarına tırmanmak için ivmenizi koruyun. Havadayken ekstra puan kazanmak için stuntlar yapabilirsiniz. Motorcunuzun şu anki görünümünü beğenmediniz mi? 3 farklı bisikletçi arasından seçim yapabilirsiniz. Her biri bisiklet becerilerinde eşittir, bu nedenle estetik bir seçimdir. Görünüşünüz heyecanlı kalabalık için pek önemli olmayacak. Onlar sadece en yüksek hızınızda atlayıp zıplamanızı izlemek için oradalar! Her dublörü kolaylıkla gerçekleştirirken onlara dünyadaki en yetenekli motorcu olduğunuzu gösterin! Moto X3M oyun serisini seviyorsanız, Moto X3M Winter’ı veya Moto X3M 1 serisinin ilkini deneyin.

Adrenalin dolu diğer maceraları keşfetmek ister misiniz? Şehirde Araba Numarası 2‘de zorlu dublörleri tamamlarken sürüş becerilerinizi gösterin! Gözünüzü yoldan ayırmayın ve kimse sizi durduramaz!

Özellikleri

  • 22 aksiyon dolu seviye
  • Havuz temalı seviye tasarımları
  • Üç motorcu seçeneği
  • Harika numaralar yapın

Kontroller

Bisikleti kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın.

SSS

Moto X3M: Havuz Partisini çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Moto X3M: Havuz Partisi ve serinin diğer tüm oyunlarını MinikOyuncu’da çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer Moto X3M oyunları nelerdir?

  1. Moto X3M 1
  2. Moto X3M Spooky Land
  3. Moto X3M Havuz Partisi
  4. Moto X3M Kış

Moto X3M: Havuz Partisini mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, Moto X3M: Havuz Partisi ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad ve Android telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Moto X3M: Havuz Partisi oynamak için dosya indirmem gerekiyor mu?

Hayır, Moto X3M: Havuz Partisi oynamak için bilgisayarınıza dosya indirmenize gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey aktif bir internet bağlantısıdır.

Moto X3M: Havuz Partisi ne zaman piyasaya çıktı?

Bu oyun Mart 2019’da yayınlandı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM