REKLAM

Motosiklet Simülatörü

Motosiklet Simülatörü Oyunu Oyna

Motosiklet Simülatörü oyununda, ekstrem bir motorcu olmanın nasıl bir his olduğunu deneyimleyebilirsiniz! Motosikletinize atlayın, kaskınızı alın ve heyecan verici bir yolculuğa hazırlanın. İçinizdeki gözüpekliği kucaklayabilir misiniz?

Gerçek hayatta motosiklete binemiyorsanız endişelenmeyin! Bu oyunun amacı hem basit hem de heyecan verici! Tek yapmanız gereken, bir motosikleti farklı konumlarda sürmek ve dublör becerilerinizi test etmek. Bu oyunda bisiklet sürmek için lisansa ihtiyacınız yok. Oyunu başlatmak için ana menüdeki oynat butonuna tıklayın. Ardından, oynamak için bir alan seçebilirsiniz. Oyun, oynayabileceğiniz 4 farklı konuma sahiptir. Bundan sonra, motosikletinizle istediğinizi yapmakta özgürsünüz! Her alanda farklı dublör izleri göreceksiniz. Ok veya WASD tuşlarını kullanarak hareket edin. Oyunun kontrollerini ekranın sol üst köşesinde görebilirsiniz. Karakterinizi oradan da değiştirebilirsiniz. Binebileceğiniz 3 farklı motosiklet var. Bunlardan biri yarışçı, diğeri polis ve sonuncusu da arazi motosikleti. Ne kadar iyi sürebileceğini düşünüyorsun?

Bu oyunu oynamaktan keyif aldıysanız, diğer popüler oyunumuz Uçan Araba Sürüş Simülatörü göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Gamestoplay.org, Motorbike Simulator’u geliştirdi.

Yayın tarihi

Aralık 21, 2018

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • 4 farklı alan arasından seçim yapın
  • Sürmek için 3 farklı motosiklet
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Sürmek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Fren yapmak için ARA ÇUBUĞU’na, görünümü değiştirmek için C tuşuna, sahneyi sıfırlamak için R tuşuna, bisikletinizi sıfırlamak için G tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM