REKLAM

Mutlu Yarış

Mutlu Yarış Oyunu Oyna

Mutlu Yarış oyununda cehennemden çıkan bir yarasa gibi sürmeye hazırlanın. Siz de bizim gibi adrenalin bağımlısıysanız bu sizin için doğru oyun. Susuzluğunuzu şimdi benzinle giderme zamanı. Bisikletinize atlayıp onlara hızlılığın anlamını göstermeye hazır mısınız?

Hızlı yaşama, her şeyden uzaklaşma ve dünyada endişelenmeme zamanı. Aşırı hızda sürün ve rüzgarı saçınızda hissedin. Bu oyunda amacınız bitiş çizgisine ulaşarak tüm bölümleri tamamlamaktır. Sürmek için W tuşuna basın. Zamanlayıcıyı ekranın üst kısmında görebilirsiniz. Seviyeleri bitmeden tamamlaman gerekiyor. Ancak yollar sizi öldürebilecek engellerle dolu. Bu yüzden sivri uçlara, namlulara ve diğer engellere dikkat etmelisiniz. Bazı iyi haberler de var. Oyun içi mağazadan yeni karakterler satın almak için yol boyunca gördüğünüz tüm altınları toplayın. Oyun ilerledikçe, daha fazla zorlukla karşılaşmaya başlayacaksınız, ancak hiçbir şey yolunuza çıkamaz. İyi eğlenceler!

Hızlı ve Öfkeli filmlerinde bir karakter gibi hissetmek ister misiniz? O halde buraya tıklayarak çevrimiçi yarış oyunları koleksiyonumuza göz atmalısınız. İyi eğlenceler!

Özellikleri

  • Tamamlanacak birçok seviye
  • Kilidi açmak için farklı karakterler
  • Üstesinden gelinmesi gereken birçok engel
  • Güzel 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

W hızlandırmak için. S frenleri kullanmak için. Atlamak için boşluk çubuğu. Döndürmek için sol ve sağ ok tuşu.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM