REKLAM

Paintball Yarışları

Paintball Yarışları Oyunu Oyna

Paintball Yarışlarında mutfak kapalıdır! Bu heyecan verici yarışta yerinizi alın, arabanıza atlayın ve rakiplerinize karşı yarışın. Mutfak tezgahının üzerinde birçok farklı engel vardır. Onlardan kaçıp yarışı ilk etapta bitirebilir misin?

Düzenli yarışları unutun! Biraz eğlenmek için buradayız! Arabanızın kaputunda güçlü bir silah bulunan rekabet daha da heyecanlı hale geliyor. Amacınız her yarışı tüm seviyelerde ilk etapta bitirmek. Geride kalmış gibi mi hissediyorsun? Turbo boostunuzu etkinleştirmek için Z tuşunu kullanabilirsiniz. Her dublörde turbo sayacınız yeniden dolar. Akıllıca kullanın ve diğer tüm yarışçıları geride bırakabilirsiniz! Daha fazla güce mi ihtiyacınız var? Topladığınız paralar ile 4 farklı güçlendirici satın alabilirsiniz. Onları vurarak diğer yarışçılardan kurtulabilirsiniz. Oyun, her biri farklı bir etkiye sahip 4 farklı mermi türü içeriyor! Kaskınızı takın ve herkese bu yarışın tek galibi olacağınızı gösterin!

Daha hararetli yarışmalara katılmak için çevrimiçi yarış oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

SMOKOKO S.A. bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

2014

Özellikleri

  • 20 eğlenceli seviye
  • 4 farklı güçlendirici
  • 4 farklı mermi türü
  • Yükseltmeleri satın alabilir

Kontroller

Arabanızı kontrol etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Turboyu etkinleştirmek için Z tuşuna basın, zıplamak için X tuşuna basın ve paintball atmak için boşluk tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM