REKLAM

Park Etme Eğitimi

Park Etme Eğitimi Oyunu Oyna

Park Etme Eğitimi, araba park etme becerilerinizi test etmek için burada! Düz bir yolda sürüş basittir! Ancak uzman bir sürücü olduğunuzu göstermek için arabanızı dar geçitlerden sıkıştırmanız ve bir çizik bile almadan park etmeniz gerekiyor! Bu zorlu ve eğlenceli oyunda tüm seviyeleri tamamlamak için gerekenlere sahip misiniz?

Emniyet kemerinizi bağlayın, aynalarınızı kontrol edin ve arabanızı otoparkta dikkatlice manevra ettirin! Bu oyunun amacı, herhangi bir yere çarpmadan, engellerle dolu bir park alanından geçerek her seviyede arabanızı tahsis edilen park yerine sürmektir. Aracınızı kontrol etmek için ekrandaki butonları veya klavyenizdeki WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Tamamlanması gereken düzinelerce seviye var ama bunların kilidini birer birer açıyorsunuz. Her seviyede 3 canınız ve bir zaman sınırınız var. Hızlı olmaya çalışın ama acele etmeyin yoksa arabanızı çarpabilirsiniz. Park yerine ulaştığınızda birkaç saniye orada beklemeniz gerekiyor. Her seviyede tüm paraları toplamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bunlar, oyun içi mağazadan daha iyi arabaların kilidini açmak ve satın almak için kullanılabilir.

Bu meydan okumayı beğendiyseniz, web sitemizde daha fazlası var. Devam edin ve diğer ücretsiz ve çevrimiçi Park Etme Oyunları koleksiyonumuza hemen göz atın! İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM