REKLAM

Parking Rush

Parking Rush Oyunu Oyna

Parking Rush’ta arabanızı park etmenin zorluklarını ve heyecanını yaşayın! Arabanız için iyi bir yer bulmak zorlu bir iştir ancak buna bir oyun olarak bakarsanız oldukça eğlenceli olabilir! Neyse ki, bu oyunda her arabanın belirlenmiş bir yeri var ve tek yapmanız gereken onları yerlerine yönlendirmek!

Birden fazla seviyeye ve basit oyun mekaniğine sahip bu oyunda park etme bulmacasını çözmeye hazırlanın. Başladığınızda farklı arabalarınız ve park yerleriniz olacak. Fareniz ile bir arabanın bulunduğu yerden park ettiği yere kadar bir çizgi çekmeli ve arabaların birbirlerine ya da engellere çarpmamalarına dikkat etmelisiniz. Arabayı onunla aynı renkteki bir yere park etmelisiniz. İlk birkaç seviyenin daha az engelle çözülmesi kolaydır, ancak ilerledikçe çeşitli engellerle ve dar geçitlerle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Mürekkep sıkıntısı yok, dolayısıyla dar alanlarda kazaları önlemek için ihtiyacınız varsa araba için uzun bir yol çizebilirsiniz. Arabalarınızı çarpmadan kaç seviyeyi çözebilirsiniz?

Daha fazlasını mı arıyorsunuz? Park Oyunları koleksiyonumuz denemeniz için düzinelerce eğlenceli oyun içeriyor. Haydi hemen sayfamıza göz atın! İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM