REKLAM

Rider

Rider Oyunu Oyna

Biraz aksiyona hazır olun çünkü Rider tamamen heyecan verici akrobasi hareketleri ve tehlikeli atlayışlarla ilgilidir! Kaskınızı takın ve bisikletinizin kontrolünü elinize alın! Pistlerde gezinin ve çevirerek, zıplayarak ve daha fazlasını yaparak dublör yapın! Tuzaklara düşmek için kandırılmayacaksınız! Bunlardan ustaca kaçının ve şüphecilere dünyadaki en iyi motorcu olduğunuzu gösterin! Hatta varlığınız yolu heyecanla parlatır! Motoru çalıştırın ve bisikletinizin kükremesinin havayı doldurmasına izin verin!

Rider’ın hiç bitmeyen dünyasına hoş geldiniz! Burada yolunuzu kapatan diğer araçları veya sürüş sırasında yumruklarını sallamayı seven yayaları bulamazsınız. Bu dünyada, dilediğiniz gibi harika numaralar sergilemekte özgürsünüz. Bu özgürlüğe rağmen hala dikkat etmeniz gereken şeyler var. Gökyüzüne ulaşmak ve bir kartal kadar özgür hissetmek inanılmaz bir deneyimdir, ancak yerçekimi sizi yere geri çekmek için oradadır. Ve tekerlekleriniz yerine kafanızın üzerine düşerseniz ölürsünüz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da dünyanın dört bir yanına dağılmış tuzaklar. Buzzsaws, heyecan verici yolculuğunuzun korkunç bir finalle nasıl sona ereceğinin sadece bir örneğidir. Sürücü olarak birincil hedefiniz, çevirme, atlama ve diğer aşırı hareketler gibi gösteriler yaparak olabildiğince çok puan elde etmektir. 16 adede kadar farklı bisikletin kilidini açabilirsiniz. Ama önce, yeni ve geliştirilmiş bir teçhizatı hak ettiğinizi kanıtlamalısınız. Kendinize yeni bir bisiklet almak için dünyanın dört bir yanına dağılmış olarak gördüğünüz elmasları toplayın. Bir bisikletçinin garajı onların ödül odasıdır. Tüm bisikletlerin kilidini açmak ve toplamak için gerekenlere sahip misiniz?

Direksiyonun arkasında kendinizi evinizde gibi hissediyorsanız ve bunun gibi daha fazla oyun keşfetmek istiyorsanız, vücudunuzdaki adrenalini hissetmek için araba oyunları koleksiyonumuzu ziyaret etmeyi unutmayın!

Yayın tarihi

16 Şubat 2018

Özellikleri

  • Kilidini açmak için 16 farklı bisiklet
  • Heyecan verici numaralar
  • Güzel grafikler
  • Bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM