REKLAM

Robot Yarışı

Robot Yarışı Oyunu Oyna

Robot Yarışında biraz aksiyona hazır olun! Düşmanlarınız her yerde ve onları durdurabilecek tek kişi sizsiniz. Robot arabanızın kontrolünü elinize alın ve tüm rakiplerinizi birden fazla seviyede yenmek için yollara çıkın. Tüm seviyeleri tamamlamak ve düşmanlarınıza yok edilemez olduğunuzu göstermek için gerekenlere sahip misiniz?

Robotlar her yerde ve bu oyunda araba gibi görünen birini kontrol edebiliyorsunuz. Bu oyunda amacınız karşınıza çıkan düşmanları yenerken her bölümü sonuna ulaşarak tamamlamaktır. Oyuna başlamak için, ana menüdeki oynat düğmesine tıklayın ve oyununuzu kaydetmek için bir yuva seçin. Ardından, seviye seçim ekranını göreceksiniz. Oyunda 20 farklı seviye var ve bunların kilidini tek tek açıyorsunuz. Arabanızı seviyelerde sürün ve yolda gördüğünüz parayı toplayın. İstatistiklerinizi yükseltebilir ve daha da güçlü hale gelebilirsiniz. Tüm seviyelerde hayatta kalabilir misin?

Buna benzer başka bir oyun mu arıyorsunuz? O zaman devam edin ve diğer oyunumuz Araba Arabayı Yiyor: Zindan Macerası‘na bakın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Azerion, Robot Yarışını geliştirdi.

Yayın tarihi

26 Temmuz 2019

Özellikleri

  • Tamamlanması gereken 20 farklı görev
  • Renkli 2D grafikler
  • Yükseltebileceğiniz 7 farklı istatistik
  • Kazanabileceğiniz 10 farklı başarı

Kontroller

Arabanızı hareket ettirmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Atlamak için boşluk tuşuna, nitro kullanmak için X tuşuna ve roketlerinizi kullanmak için Z tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM