REKLAM

Şehir İçinde Araba Sürme

Şehir İçinde Araba Sürme Oyunu Oyna

Şehir İçinde Araba Sürmede bir şehrin boş sokaklarında muhteşem sürüş becerilerinizi göstermeye hazırlanın. Neredeyse herkes araba kullanabilir, ancak en zorlu parkurlarda ustalaşmak için gerçek bir yetenek gerekir. Hızlı arabanıza atlayın, emniyet kemerinizi bağlayın ve heyecan verici hareketler yapmaya hazırlanın!

Sokaklar sizindir çünkü şehir sakinleri arabanızla yapacağınız harikaları izlemeye karar verdiler. Bu oyunun amacı, şehirde dolaşmak ve istediğiniz gibi çeşitli numaralar yapmaktır. Ekstrem yolculuğunuza başlamak için ana menüdeki oynat düğmesine tıklayın. Bir sonraki ekranda, farklı seçeneklerden bir araba seçin. Hazır olduğunuzda, başlat düğmesine tıklayın ve sokaklardasınız! Etrafınıza aşina olmak için gösterileri denemeden önce bir süre sürün. Sürmek için WASD tuşlarını kullanın. Hızlandırın ve dublör yapmak için platformlardan birini kullanın. Arabanızdan bıktınız mı? Ekranın sağ alt köşesindeki ok düğmelerini kullanarak farklı seçenekler arasında geçiş yapabilirsiniz. Her arabanın farklı bir maksimum hızı ve ağırlığı vardır, bu yüzden onlarla deney yapın. Bir otobüs bazı platformlarda iyi performans göstermeyebilir, ancak bir spor otomobil olabilir! Sol alt köşeden hızınızı kontrol edebilirsiniz. Dikkatli sür ve oynamanın tadını çıkar!

Buna benzer bir oyun arıyorsanız, diğer popüler oyunumuz olan Gerçek Araba Sürme 2020‘ye göz atmalısınız. İyi eğlenceler!

Geliştirici

AdoLuxGames, City Stunts’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

20 Temmuz 2018

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Kullanabileceğiniz 8 farklı araç
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun
  • Kullanılacak çeşitli dublör platformları

Kontroller

Aracınızı kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM