REKLAM

Şehirde Drag Yarışları

Şehirde Drag Yarışları Oyunu Oyna

Şehirde Drag Yarışları oyununda vites değiştirin ve rakiplerinize yarışmadaki en hızlı sürücü olduğunuzu gösterin. Hareketli şehrin sokaklarında izinizi bırakın ve her yarışı kazanmak için arabanızı yükseltin.

Bu oyunda, sahil boyunca huzurlu bir Pazar sürüşü beklemeyin. Gözünüzü yolda ve ayağınızı gaz pedalında tutsanız iyi olur. Amacınız basit! Katıldığınız her yarışı kazanın! Oyuna basit bir araba ile başlıyorsunuz, ancak yarışları kazandıkça ve adınızı duyurdukça para kazanacak ve arabanızı yükseltebilecek, hatta daha iyisini satın alabileceksiniz. Oyunda ilerledikçe kilidini açtığınız dört farklı konum vardır. Her konumun dört farklı oyun modu vardır ve her oyun modunun farklı zorluk seviyeleri vardır. Nakit ödül, zorluk seviyesine paralel olarak artar. Bir yarışı kazanmak için bitiş çizgisine rakibinizden önce ulaşmalısınız. Arabanızı hızlandırın ve hız pimi yeşil bölgeye ulaştığında, hızınızı artırmak için vites değiştirin. Nitronuzu bir destek için de kullanabilirsiniz. İstatistiklerinizi artırmak için yükseltmelere ek olarak, arabanızın görünümünü de değiştirebilirsiniz. Her yarışı birinci bitirerek efsane olabilir misiniz?

Daha fazlasını mı arıyorsunuz? Devam edin ve benzer oyunlar için Yarış Oyunları veya Araba Oyunları koleksiyonumuza göz atın! Tüm bu oyunları çevrimiçi ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM