REKLAM

Şehirde Gerçek Arabalar

Şehirde Gerçek Arabalar Oyunu Oyna

Şehirde Gerçek Arabalar, muhteşem grafiklere ve çeşitli oyun modlarına sahip bir 3D araba simülasyonudur. Bu oyun gerçekçi araç sürüş fiziği ve kaliteli grafiklere sahiptir. 20 spor araba, 36 yarış pisti, 1 serbest sürüş alanı, bir polis takip alanı ve bir çarpışma derbi alanı bulunmaktadır. Oyunda araç satın alma ve geliştirme sistemi bulunuyor. Yapay zekaya karşı yarışabilir veya özgürce araba sürebilirsiniz.

Oyun modları

 

  1. Kariyer modu: Kariyer modunda kendinizi test edebileceğiniz birçok alan vardır. Bu alanlar sırasıyla “Yarış”, “Zamanda Yolculuk” ve “Stunt” dur. Kariyer modunda maksimum 108 yıldız elde edebilirsiniz. “Yarış” modunda 12 yarış pisti var. 5 yapay zeka ile yarışacaksınız ve yarış bittiğinde ilk 3’e girebilirseniz bir sonraki yarış pistine geçme hakkına sahip olacaksınız. Yarış bittiğinde yarışı tamamladığınız zamana göre para kazanacaksınız. Ayrıca yarışta kazandığınız drift noktaları ve uçuş noktaları da size para kazandıracak.”Zaman Yolculuğu” modunda zamana karşı yarışacaksınız. Toplamda 12 yarış pisti var. Bitiş çizgisine ulaştığınızda, ulaştığınız zamana göre derecelendirirsiniz. Buradan yıldız puanları alın. Bu yıldız derecelendirmeleriyle yeni ve süper arabalar satın alabileceksiniz.”Stunt” modunda, özel olarak tasarlanmış 12 yarış pistinde stunt yaparak bitiş çizgisine ulaşacaksınız. Zorlu yarış pistlerinde yolda kalarak bitiş çizgisine zamanında ulaşmak yetenek ister.”Kariyer Modu” nda aldığınız yıldızlarla yeni araçlar edinebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız parayla yeni araçlar satın alabilir ve motor gücünü artırabilirsiniz.
  2. Serbest mod: Büyük bir şehirde ücretsiz sürüşlere hazırlanın. Serbest mod alanında büyük binalar, geniş caddeler, dublör alanları ve birçok gizemli alan vardır. Şehirde gizli 108 anahtar var. Bu anahtarları toplayarak yeni araçlara sahip olabilirsiniz. “Ödül” tablosu her 150 saniyede bir açılır. Bu “Ödül” tablosunda drift ve uçuş puanlarınıza göre para kazanırsınız. 150 saniye bekleyebilirseniz, iyi ödüller kazanacaksınız. Anahtar sayısı belli bir seviyeye ulaştığında araç otomatik kullanıma açılır.
  3. Hot Pursuit: Polis araçlarında ne kadar koşabilirsiniz? Bu aksiyon dolu kovalamaca için hazır mısınız? Bu modda “HP” değerine sahibiz. Polislerden kaçarken aldığımız hasarlar “HP” değerimizi düşürüyor. O yüzden polislerden uzak durmaya çalışın. Dikkatli olun, polisler her zaman peşinizde olacak. “HP” değeriniz 0 olduğunda yakalanırsınız. Polisler seni tutuklar. “HP” nizi doldurmak için “Ekstra HP” düğmesine basmanız yeterlidir. Bu düğme, hp 0 olduğunda kısa bir süre görünecektir.
  4. Crash Derby: Aksiyon dolu bir savaş alanına hazırlanın. Özel olarak tasarlanmış savaş alanında toplam 6 yarışçı yeteneklerini sergileyecek.

Ayakta kalan son kişi kazanır. Bu mod, araçların birbirine çarparak birbirini patlatmaya çalıştığı bir moddur. Her aracın 100 HP’si vardır ve HP değeri 0’a düştüğünde araç patlar. 0 HP’ye sahip olan yarışmacı savaştan çekilir. Başkasını patlattığınızda HP +20’niz artar. Savaşın sonunda sıralama ödülleri var. Bu sıralama ödüllerini almak için ilk 3’e girmek gerekiyor. Haydi! Savaş alanına çıkın ve aslan gibi kükreyin.

Özellikleri

Yapay zekaya karşı heyecanlı yarış
Gerçekçi sürüş fiziği
Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş yarış arabası yelpazesi
Göz kamaştırıcı arabalar
Geniş açık dünya
Tam ekran modu mevcut
Kariyer modu
Serbest sürüş modu
Sıcak takip modu
Crash derbi modu

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM