REKLAM

Supra Drift 3D

Supra Drift 3D Oyunu Oyna

Supra Drift 3D’de ünlü Toyota Supra’nın sürücü koltuğunda yerinizi alın. Şehir sizin oyun alanınız ve yollar boş. Bu yüzden emniyet kemerinizi bağlayın, aynalarınızı ayarlayın ve gazı döşeyin. Aracınız için bu kadar çok özelleştirme seçeneğiyle, benzersiz arabanızla yollarda imzanızı bırakmaya hazır mısınız?

Hız yapmak adrenalin patlamasına neden olabilir ve gerçek hayatta çok tehlikelidir. Ancak bu oyunda şehir boş ve başka araba ya da sakin yok! Bu, güvenlik konusunda endişelenmeden özgürce dolaşabileceğiniz anlamına gelir. Bu oyundaki amaç tam olarak bunu yapmak, istediğiniz gibi dolaşmak. Oyuna başladığınızda, mevcut seçeneklerden bir renk ve vücut kiti seçin. Hazır olduğunuzda şehre gidin. Burada, arabanızın tekerlekler, süspansiyonlar ve daha fazlası gibi diğer parçalarını özelleştirebilirsiniz! Aracınızı test etmek için farklı ayarlarla dolaşın ve şehirdeki tek kişi olmanın tadını çıkarın!

Biraz daha aşırı bir şey arıyorsanız ve dublör yapmak istiyorsanız, Şehirde Araba Numarası 2‘yi kontrol etmelisiniz. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Smartline-Games, Supra Drift 3D’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

15 Kasım 2019

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Gezmek için büyük bir şehir
  • Arabanızı özelleştirebilir
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanarak dolaşın. El freninizi kullanmak için ARA ÇUBUĞU’na ve yavaş devinimi açıp kapatmak için G tuşuna basın. Arabanızın ışıklarını açıp kapatmak için L tuşunu kullanabilirsiniz. Q, E ve Z tuşları göstergeleri açmak / kapatmak içindir. Oyununuzu kaydetmek için R tuşuna ve oynatmak için P tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM