REKLAM

Supra Drift Numarası

Supra Drift Numarası Oyunu Oyna

Supra Drift Numarası oyunumuzda emniyet kemerinizi taksanız iyi olur! Bu büyük şehir sizin oyun alanınız ve sürüş becerilerinizi göstermekten sizi alıkoyacak hiçbir şey yok. Gösteriler yapın, en yüksek hızlara ulaşın ve herkese direksiyonun arkasında durdurulamayacağınızı göstermek için puan kazanın!

Şehir, tüm kör edici ışıklarla gece boyunca harika görünüyor ve spot ışıkları üzerinizde! Bu oyunun amacı oldukça basit ve eğlenceli! Tek yapmanız gereken şehrin sokaklarında dolaşmak ve puan kazanmak için heyecan verici gösteriler yapmak. Oyuna başladığınızda ok veya WASD tuşları ile şehir içinde gezinebilirsiniz. Sokaklar boş, böylece yolda herhangi bir engel olmadan F tuşuyla hızınızı artırabilirsiniz. Rampalardan döngülere, dublör yapmak için çeşitli şeyler bulacaksınız! Bir aksiyon filmindeymiş gibi hissetmek ister misin? Bir dublör yapmak üzereyken zamanı yavaşlatmak için G tuşuna basın! Arabanızın renginden sıkıldınız mı? Neden her şeyi farklı bir renkle renklendirmiyorsunuz? Farklı boya seçenekleri arasında geçiş yapmak için Y tuşunu kullanın. Ayrıca en yüksek hız sınırınızı ve diğer istatistikleri menüden özelleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Özellikleri
Renkli 3D grafikler
Sezgisel kontroller
Eğlenceli oyun
Aracınızın istatistiklerini özelleştirmek için bir menü
Keşfetmek ve dolaşmak için büyük bir şehir

Kontroller
Etrafta dolaşmak için ok veya WASD tuşlarını kullanın. Arabanızın rengini değiştirmek için Y’ye, hız artışı için F’ye ve ağır çekim için G’ye basın. El frenleri için Boşluk tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM