REKLAM

Taksici

Taksici Oyunu Oyna

Taksinize atlayın ve taksici oyununda şehir halkını toplayın! Taksiler büyük şehirlerin hayati bir parçasıdır ve onlar olmadan bir noktadan diğerine ulaşmak imkansız olabilir. Şimdi siz de bu sürece tanık olun ve sistemi devam ettirin!

Bu oyun, bir sürücü olarak becerilerinizi test etmez veya sizi bir sürüş simülasyonuna sokmaz, bunun yerine dikkatinizi zorlar. Özellikle trafik gibi sorunların olduğu kalabalık şehirlerde sistemlerin sorunsuz çalışması için birçok detaya dikkat etmeniz ve önemli noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Böylece aracı hızlandırmak için ekrana tıklamanız ve yavaşça durmak için tıklamayı bırakmanız yeterli. Yolun neresinde olduğunuza göre ne zaman duracağınıza veya ne zaman daha hızlı gideceğinize siz karar vereceksiniz. Kavşaklarda diğer araçlara dikkat edin ve her zaman yayaların yanında durun. Bir taksi şoförü olarak olabildiğince uzağa gitmek için dikkatlice sürün!

Bu oyunu beğendiyseniz, diğer araçlarla başka bir maceranın tadını çıkarmak için ücretsiz ve çevrimiçi araba oyunları koleksiyonumuzdan diğer oyunları da oynamalısınız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM