REKLAM

Tehlikeli Yarış Fare

Tehlikeli Yarış Fare Oyunu Oyna

Barron’a ulaşmak ve çalınan Big Ban’ı geri almak için Londra’nın sonsuz sokaklarında epik adrenalin pompalayan araba sürüş görevlerine katılın. Yeni göreve hazır mısın? Gizli ajan kahraman faremizin suça karşı savaşmasına yardım etmek için elinizden geleni yapın. Tehlikeli Yarış Fare’de 3 arabadan birini seçin. Bunlar turbo, super turbo ve extreme turbodur. Daha sonra yarışmak istediğimiz bölümü seçiyoruz. Her bir bölümde 3 görev ve toplamda tamamlamanız gereken yaklaşık 15 göreviniz vardır. Öyleyse etrafınıza bakın ve görevlerden herhangi birini oynayın hepsinin kilidi açık! Ayrıca becerilerinize bağlı olarak, her görevden sonra başlangıçlara göre bir derecelendirme alabilirsiniz. Ne kadar çok başlama yaparsanız, nihai puanınız o kadar büyük olur, bu yüzden her görevde hızlı ve kesin olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Bu havalı çocuk Tehlikeli Yarış Fare oyununda arabanızı sürün ve onu yoğun trafikte ve farklı yönlerden gelen arabalar ve otobüslerle dolu kısa şeritlerde yönlendirin. Mayınlardan, deliklerden kaçının ve havaya uçmak ve uçan bir arabaya dönüşmek için daima rampada koşun. Altın paraları ve ayrıca nitroyu toplayın ve arabanıza biraz daha fazla hız kazandırmak için artırın ve uçarken ve havada süzülürken güzel araba dönüşümünün tadını çıkarın. Eğlenceli driftler yapabileceğiniz güzel eğrilerin ve neredeyse arabalardan düşen oyuncuların komik animasyonlarının tadını çıkarın. Üç yıldız almak için her görevi 1 dakika 26 saniyenin altında bitirmeye çalışın ve Minikoyuncu.org’da çevrimiçi olarak araba sürme becerilerinizi geliştirmenin tadını çıkarın.

Oyunu oynamak ve arayüzde gezinmek için fareyi kullanın. Ayrıca, arabayı sürmek ve dengelemek için Ok tuşlarına basın. Yolda hızla koşacak ve yol arabalarının ön şeritlerinde karşılaşılan tüm engelleri aşmak için farklı manevralar yapmanız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM