REKLAM

Tekerlek Düellosu

Tekerlek Düellosu Oyunu Oyna

Gerçekten de sitemizde sizi bekleyen çok sayıda araba yarış oyunu var ve her zevke uygun oyunlarımız olmasını her zaman seviyoruz ve bu Tekerlek Düellosu oyunu kesinlikle daha özel ve ilginç yarış oyunlarından biri olacak.

Bu Tekerlek Düellosu kesinlikle görevinizin sadece iyi vakit geçirmek olduğu bir oyundur, ancak seviyeleri kazanmak istiyorsanız da odaklanmanız gerekir çünkü burada sizi bekleyen gerçekten eğlenceli seviyeler var ve bunlar tam size göre.

Yani bu sıradan bir yarış oyunu değil ve bunun nedeni arabayı yönlendirmenize gerek olmadığı için, araba sadece ileri gidiyor ve bazı seviyelerde yalnızsınız, ancak seviyelerin çoğunda yarışların çoğunda oynayacaksın, diğer yarışçılarla birlikte olacaksın ve böylece rakiplerin olacak. Tekerlekleri büyütürseniz, araba daha yükseğe ve daha uzun süre uçabilecek ve tabii ki engellerin üzerinden daha kolay geçecektir. Ve tekerlekleri küçülttüğünüzde araba daha hızlı gidebilecek.

Öyleyse, bu yeni Tekerlek Düellosu(Wheel Duel) engelinde arabayı sürmek hakkında bilmeniz gereken her şey bu. Zorluk elbette yarışları kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapmanızdır. Kesinlikle diğer yarışçılara karşı kolay olmayacak ve elbette şansınızı tekrar tekrar deneme şansınız olacak ve daha iyi olabilirsiniz.

Yarışmak ve araba kullanmak kolay değil ama kesinlikle çok eğlenceli. İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM