REKLAM

Trafik Kontrolü

Trafik Kontrolü Oyunu Oyna

Trafik Kontrolü, becerilerinizi çeşitli şekillerde test etmek için burada! Test edilmeyeceğiniz tek şey sürüş becerileridir. Bu muhteşem oyunda trafik kontrolörü sizsiniz. Her yerde olduğu gibi, yollar da kötü sürücülerle dolu. Başkalarının güvenliğini sağlamak sizin görevinizdir. Arabaların hızını kontrol edin ve olası kazaları önleyin. Size kolay geliyorsa, şimdi bu maceraya başlayalım ve beklediğiniz gibi olup olmadığını görelim!

Kontrolünüzü kaybetmekten hiç korktunuz mu? Bu otoyoldaki tüm sürücüler bir noktada araçlarının kontrolünü kaybederler. Yolların güvenliğini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Yine de kolay olmayacak. Bu maceraya girmeden önce çoklu görev becerilerinizi geliştirmelisiniz çünkü geçen tüm arabaları kontrol edeceksiniz. Polis arabaları bile! Oklar, çıkmak üzere olan arabalar hakkında sizi uyaracaktır. Hızlandırmak için bir arabaya tıklayın. Oyun ekranının sağ alt köşesinde “trafiği yavaşlat” butonu var. Bu düğme, arabaları birkaç saniyeliğine yavaşlatmanızı sağlar. Araçları izlerken çok dikkatli olmalısınız. Seviyeleri tamamlamak için hedef noktalara ulaşmalısınız ve ardından bir sonraki seviyenin kilidini açabilirsiniz. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Hey! Bizi henüz terk etme! Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için buraya tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Inlogic Software, Trafik Kontrolünü geliştirdi.

Yayın tarihi

25 Ekim 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Kilidi açılacak 5 seviye ve 9 başarı
  • Ulaşmak için hedef puanlar
  • Basit kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya dokunmatik kontrolleri kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM