REKLAM

Trafik Turu

Trafik Turu Oyunu Oyna

Trafik Turu oyununda yoğun bir şehir caddesinde yarışın ve çevrimiçi olarak arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara karşı yarışın. Bu trafik yarışçısı oyununda yüksek kaliteli yarış deneyimini yaşayın! Yüzden fazla göreve katılın ve rakiplerinizi yendiğinizde özel ödüller kazanın.

Kariyer Modu (100’den fazla seviyeli), Çok Oyunculu Mod (arkadaşlarınıza bir yarış maçında meydan okuyabileceğiniz), Sonsuz Mod, Zamana Karşı Deneme Modu ve Serbest Sürüş Modu’nu içeren 5 oyun modundan birini seçin.

Trafik Turu’nda 40’tan fazla farklı araç türü var! Çeşitli spor arabalar, sedanlar, otobüsler, kamyonlar, kamyonetler ve daha fazlası arasından seçim yapın. Her arabanın rengini özelleştirebilir ve yarışlar sırasında öne çıkması için aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Yol performansını iyileştirmek için hızını, frenlerini ve yol tutuşunu da yükseltebilirsiniz. Çöl, şehir, yağmur ormanı, otoyol ve karlı alanlar gibi gerçekçi ortamlarda yarışmanın keyfini çıkarın. Sonsuz Mod sırasında planlar toplayarak yeni arabaların kilidini de açabilirsiniz. Daha fazla bonus ve özel ödül kazanmak için trafikte diğer arabaları sollamayı deneyin! İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM