REKLAM

Turbo Motor Yarışçısı

Turbo Motor Yarışçısı Oyunu Oyna

Bu Turbo Motor Yarışçısı oyununda birçok farklı türde gerçekçi bisiklet fiziği, gerçek sesli bisiklet motorları, birçok farklı oyun modu ve iki kıta etrafında doksandan fazla seviye bulacaksınız. Havalı motosikletinizle tüm araçlardan kaçınarak trafikte sürün ve yüksek hızda direksiyonda dikkatli olun, bisikletiniz zorlaşır ve arabalar hızla değişen şeritlerdir. Bazı durumlarda, arabalı kamyonlar yan yana olacak ve tüm karayolu kapatacaktır. Yani, yavaşlamanız ve onları geçmelerine izin vermeniz veya bunların üstesinden gelmek için arabalar arasında kayma riskini almanız gerekir. Karayolu üzerindeki arabalara ne kadar hızlı giderseniz ve ne kadar yakınsanız, ekstra zaman ve para kazanırsınız. Bu motosiklet yarış bisikleti oyunundan kazanılan parayla, güç, yol tutuşu ve frenleme gibi yükseltmeler için her bisiklette harcayabilirsiniz. Bu epik eğlenceli yarış bisikleti oyunlarından çeşitli sahneler çekin ve bu gerçek sürüş deneyiminin tadını çıkarın. Carrer, Time Trial, Endless ve Free Ride gibi eğlenceli oyun modlarının keyfini çıkarın. Tek yön ve iki yol şeritli trafik ile. Ayrıca, her oyun modunun Two Way, Highway ve Noon gibi üç farklı otoyol modu vardır. Ana modlardan bazıları ikincil kış ve gece sürüş modları sağlayacaktır. Düşük görünürlük ve seviyeleri tamamlamak için daha kısa sürede geceye gideceğiniz yer. Bu motosiklet oyunundaki birçok görevi tamamlayın ve çevrimiçi en iyi bisiklet sürücü oyunlarından birinde gelişmenin tadını çıkarın. HD grafiklere sahip bu çılgın oyun bisikleti deneyimi, oyununuzun tadını sonuna kadar çıkarmanızı sağlarken, pürüzsüz kontrollerle sürmek eğlenceli ve keyifli. Gaza basın ve 400 km’lik bir canavarla hızlı bir bisikletin nasıl kullanılacağının heyecanını yaşayın. Ayarlamak ve maksimum hıza yükseltmek için beğendiğinizi seçerken oyun bölümündeki mevcut tüm bisikletleri test edin. İyi şanslar ve Minikoyuncu.org’daki en iyi 3D bisiklet oyununun tadını çıkarın!

Yayın tarihi

Ağustos 2019.

Geliştirici

Turbo Motor Yarışçısı, Y8 Games ile birlikte Studd oyunları tarafından geliştirilmiştir. Ancak tüm Y8 Oyunlarını Minikoyuncu.org’da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayabilirsiniz.

İpuçları ve Püf noktaları

Daima yolun kenarlarında kalmaya çalışın.
Kaza yapmamak için erken yavaşlayabilmek için freni kullanın.
Ekstra zaman ve para kazanmak için arabalara, kamyonlara ve kamyonetlere daha yakın sürün.

Platformlar

Web tarayıcısı, oyun Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge, Safari, Maxthon, Sea Monkey, Avast secure ve Avant Browser’da sorunsuz çalışacaktır.

İçerik derecelendirme

Herkes Pegi 3

Özellikleri

  • 2019’un en iyi ve en karmaşık bisiklet simülatör oyunlarından birinin tadını çıkarın.
  • Güzel detaylandırılmış bisikletler, yollar ve çevre ile güzel 3D grafikler.
  • Daha fazlası iki kıtada 90 seviye sizi bekliyor.
  • Oyunda 30 benzersiz ve farklı scooter, bisiklet, motosiklet, sürat bisikleti ve motokros mevcuttur.
  • Dört büyük oyun modu ve her oyun modu, tek yön, gece yolu, otoyol, öğlen, kış vb. Gibi daha küçük modlara sahiptir.
  • Güzel müzik ve pürüzsüz bisiklet fiziği.
  • Yükseltmeler ve bisiklet motorları ses çıkarır.
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM