REKLAM

Wheely 5

Wheely 5 Oyunu Oyna

Wheely dünyasında, çim biçme gibi sıradan bir iş bile gerçekten çok hızlı bir şekilde uçabilir! Parlak kırmızı araba Wheely’ye 5. macerasına katılın ve sıradan bir gün olarak başlayan şeyin aksiyon dolu bir maceraya nasıl dönüştüğünü görün! Kırık bir çim biçme makinesini değiştirmek kolay bir iş olmalıdır. Ama bir Armageddon olduğunda değil! Wheely, eşi Jolie televizyon izlerken, bunun DÜNYANIN SONU gibi olduğunun tamamen farkında olmadan bu tuhaf günde hayatta kalabilir mi ???

Bulmaca çözmenin macera ve heyecanla buluştuğu Wheely 5’e hoş geldiniz. Kırık çim biçme makineleri, Dünya’ya doğru fırlayan bir meteor, paniğe kapılmış vatandaşlar, trafik sıkışıklığı, yada yada yada … Her zamanki gibi, Wheely için zor bir gün oluyor. Neyse ki sana sahip. Kaosla yüzleşmeye hazır mısınız? Şehirdeki tüm kargaşaya rağmen Wheely’nin yeni bir çim biçme makinesi almasına yardım edebilir misin? Wheely’nin en güvendiği yardımcısı olarak oyundaki amacınız, tıpkı popüler serinin diğer oyunlarında olduğu gibi, bulmacaları çözerek, düğmelere basarak ve kolları çekerek Wheely’nin önündeki tüm engelleri ortadan kaldırmaktır! Her seviyede farklı bulmacalarla karşılaşacaksınız. Çözmeleri zor görünebilir, ancak düşünme kapınızı takarsanız, gizemleri çözebileceksiniz. Wheely etrafında hareket etmeye başlamadan önce, seviyeye bir göz atın ve mekanizmaları tanıyın. Ne olacağını görmek için bazı düğmelere basabilirsiniz, ancak bu bazen bir seviyede takılıp kalmanıza neden olur. Bir düğmeyi etkinleştirmek veya bir kolu çekmek için tek yapmanız gereken farenin sol düğmesiyle tıklamaktır. Wheely’ye tıklamak onu hareket ettirecek. Durmasını istiyorsan, ona tekrar tıkla. Bazı bulmacalar, tıklamalarınızı dikkatlice zamanlamanızı gerektirir, aksi takdirde Wheely takılır veya daha kötüsü olur!

Cesaret Wheely’nin tanımlayıcı özelliğidir ve bunu birçok macerasında kanıtlamaktadır. Ormanlardan şehirlere ve hatta uzayda bile Wheely ihtiyaç duyduğu her yere gidecek. Neden Wheely oyunları koleksiyonumuzla maceralarında ona katılmıyorsunuz? Wheely 5 oynamayı bitirdiğinizde, devam oyunlarını Wheely 6, Wheely 7 ve Wheely 8’i deneyin.

Özellikleri

  • Oynanacak 13 seviye
  • Renkli grafikler
  • İlginç bulmacalar
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Oyunu oynamak için sol farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM