REKLAM

Wheely 6

Wheely 6 Oyunu Oyna

Tam zamanında geldiniz! Wheely ve Jolie sinemaya gitmek üzereler! Gelin ve eğlenceli bulmaca oyunu serisi Wheely 6’nın altıncı bölümünde onlara katılın! Son zamanlarda yaşadıkları onca sorundan sonra, hem Wheely hem de Jolie biraz rahatlamayı hak ediyor. Yerel tiyatroda oynayan tüm harika yeni filmleri görünce ziyaret etmeye karar verirler. Wheely 6’da, filme daldığında, kahramanımız kendini şövalyeler, krallar, prensesler ve büyücülerle çevrili bir ortaçağ ortamında bulur. Prenses kötü büyücü tarafından kaçırılır ve Wheely’nin onu kurtarmasına yardım etmek sizin görevinizdir!

Bir meteorun Dünya’ya çarpmasını engellemek için uçaklardan atlayıp uzaya yolculuk ettikten sonra Wheely şimdi kendini bir masalın içinde buluyor. Wheely 6, önceki oyunlarda olduğu gibi, her biri eğlenceli bulmacalarla dolu 14 seviyede pek çok eğlenceli ve heyecan verici hikaye sunuyor. Uh oh: Kara büyücünün ve ejderhasının silüeti gökyüzünü karartıyor. Kurtarma görevine hemen başlasan iyi olur! Wheely’nin güvenilir yardımcısı olarak amacınız, çıkışa güvenli bir şekilde ulaşmasına yardımcı olmak için yolunu her seviyede temizlemektir. Bunun için bulmacaları çözmeniz ve karşınıza çıkan engelleri kaldırmanız gerekiyor. İşteki karanlık güçler basit bir halkın anlayamayacağı bir şey olabilir, ancak oyunun kontrolleri çok basit. Düğmeler, kollar ve diğer oyun mekanizmalarıyla etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanarak üzerlerine tıklayın. Bazı seviyelerde, eylemlerinizi dikkatli bir şekilde zamanlamalısınız çünkü Wheely takılıp kalabilir hatta ölebilir! Wheelys hikayesi böyle bitemez, bu yüzden dikkatli olun! Her seviyenin sonunda en fazla üç yıldız kazanabilirsiniz. Sadece seviyeyi tamamladığın için bir tane alırsın. Diğer ikisini almak için iki gizli nesne bulmanız gerekiyor: bir tekerlek ve bir oyuncak araba. Tekerlek arka planla harmanlanmıştır, bu yüzden onu bulmak biraz zor olabilir. Oyuncak arabayı bulmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken, nerede saklandığını keşfetmek için çevreyi dürtmek.

Wheely 6 macerasından hoşlandınız mı? Öyleyse, daha fazlasını deneyimlemek için Wheelie oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın ve aşağıdaki Wheely 7 ve Wheely 8 oyunlarını deneyin.

Geliştirici

Pegas Oyunları

Özellikleri

  • 14 seviye
  • Eğlenceli oyun
  • Bulmacalar
  • Güzel grafikler

Kontroller

Oyunu oynamak için farenizin sol düğmesini kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM