REKLAM

Wheely 7

Wheely 7 Oyunu Oyna

Wheely 7’yi ücretsiz çevrimiçi oynayın! Herkesin en sevdiği kırmızı arabanın maceraları popüler serinin yedinci oyununda devam ediyor! Önceki maceralarında ona pek çok şey oldu, ancak hiçbir şey Wheely’nin daha fazlasını deneyimlemek istemesini engelleyemez! Normalde, bankaya bir gezi olaysız geçmelidir, ancak en basit şeylerin bile sizi içine çekecek bir maceraya dönüştüğü Wheely’nin dünyasındasınız! Parasını yatırıp eve döndükten sonra, Wheely bankadan gelen sirenleri duyar. Sinsi arabalar her şeyi son kuruşa kadar çaldı ve Wheely onları yakalamak zorunda. Büyüteçinizi ve dedektif ceketinizi alın. Araştırma zamanı!

Pis hırsızlar! Wheely’nin parası da dahil, bankadan her kuruşu çaldılar! Polis arabaları hiçbir yerde bulunamaz, bu yüzden hırsızları yakalamak için Wheely düşer. Yedinci Wheely macerasında, her seviyede ipuçlarını toplarken şehrin çeşitli yerlerini ziyaret ediyor olacaksınız. Serideki önceki oyunlar gibi, her seviye, seviyeyi tamamlamak için çözmeniz gereken bulmacalar ve engellerle doludur. Seviyelerdeki ana bulmacalara ek olarak, her seviyenin sonunda yıldız kazanmak için iki gizli eşya bulmaya da çalışabilirsiniz. Her katta bir oyuncak araba ve bir tekerlek gizlidir. Çevrenize dikkat edin ve onları bulacaksınız. Kontroller de kolaydır. Tek yapmanız gereken düğmelere, kollara, platformlara ve diğer mekanizmalara tıklamak ve bunları farenin sol düğmesini kullanarak hareket ettirmek ve etkinleştirmek. Bir seviyeyi tamamlamak için tüm bulmacaları çözün, tüm engelleri kaldırın ve Wheely’nin bitiş noktasına ulaşmasına yardım edin!

O hırsızlara soygundan kurtulamayacaklarını gösterin! Wheely’nin diğer maceralarını merak ediyor musunuz? Öyleyse, heyecan verici Wheely oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın!

Geliştirici

Wheely 7, Pegas Games ve devamı olan Wheely 8 tarafından yapıldı.

Özellikleri

  • Yeni karakterler
  • Yeni bir macera
  • Bulmacalar
  • 15 seviye

Kontroller

Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM