YUMURTA ARABA

Yumurta Araba oyunu hakkında

“Yumurta kabukları üzerinde yürümek” ifadesini duyduğunuzdan eminiz. Şimdi “arabanızın üstünde yumurta taşımak” için hazır olun, çünkü Yumurta Arabanın konusu bu! Yumurtalar yuvarlaktır ve sert bir kabukları vardır… ama yumurtalarını kırmadan taşımak zor değil. Yumurtaların kutulara taşınmasının bir nedeni var, ama bunun içindeki eğlence nerde? Arabanızın üzerine büyük bir yumurta koyarak eşyaları bir sonraki seviyeye almaya hazır olun. Engebeli yollarda kırmadan kullanmaya çalışın.

Renkli ve sevimli grafiklere sahip Yumurta Araba, her yaştan oyuncu için eğlence ve zorlu bir oyun sunuyor. Bu bağımlılık yapıcı oyunda, amacınız yumurtayı mümkün olduğunca uzağa taşımaktır. Omlet yapmaya çalışmıyorsun, bu yüzden yumurtayı kırmamaya dikkat et. Yere düşmesine izin verme! Sürdüğünüz yol inişli çıkışlı ve bir dizi tepeye doğru gidiyor. Eğimler ve düşüşler var ve yol boyunca geçmeniz gereken birçok engel var. Çok ileri gitmesini önlemek için dikkatlice ileri geri hareket ederek yumurtayı aracınızın üstünde dengede tutmaya çalışın. Yol boyunca serpilmiş paralar göreceksiniz. Olabildiğince çok toplamaya çalışın ve kazancınızı farklı arabaların kilidini açarak geçirin. Her biri farklı bir tasarıma sahip toplam 4 farklı araba var. Hepsinin kilidini açmayı deneyin ve dev yumurtanızı güvenle taşımak için hangisinin en iyi araç olduğuna karar verin!

Araçlar, yumurta taşımaktan diğer oyunculara karşı yarışmaya kadar birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Heyecan verici ücretsiz araba oyunları koleksiyonumuzu kontrol edin ve hemen sürüşe başlayın. İyi şanslar ve iyi eğlenceler dileriz!

Özellikler

  • Renkli 2D grafikler
  • Kilidini açmak için 5 farklı araba
  • Sezgisel oyun kontrolleri
  • Heyecan verici bir oyun

Kontroller

İleri gitmek için D tuşunu veya sağ ok tuşunu kullanın. Geri gitmek için A tuşunu veya sol ok tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM