REKLAM

Hazel Bebek Mutfakta

Hazel Bebek Mutfakta Oyunu Oyna

Hazel Bebek Mutfakta bebek Hazel’e öğle yemeğini hazırlaması için yardım etmelisiniz. Ailesi ilk kez evde yok ve yemeğini kendi başına hazırlıyor. Nasıl alışveriş yapacağını, yemek yapacağını ve masayı nasıl hazırlayacağını bilmiyor. Bu eğlenceli kız oyununda, ailenizle evde yemek pişirmek için lezzetli bir yemek de öğrenebilirsiniz! Şimdi oyuna başlayarak bu tatlıya yardım edelim!

Tatlı bebeğimiz öğle yemeği için hazırlık yapmakta zorlanıyor. Ailesi şehir dışında olduğu için ona ve küçük tavşan arkadaşına yardım etmesi gereken sensin. Yapılacak ilk şey alışveriş yapmak. Marketten istediği malzemeleri ve eşyaları satın alın. İşiniz bittiğinde, ikinci seviyeye, pişirmeye devam edebilirsiniz. O lezzetli yemeği pişirmek için marketten aldığınız malzemeleri kullanın. Bu arada bazen sıkılabilir. Öyleyse ona o anda ihtiyacı olanı verin. Sonraki adım, tabloyu hazırlayan üçüncü düzeydir. Tüm yiyecekleri ve gerekli eşyaları masaya koyun. Son bölümde, onu ve tavşan arkadaşını pişirdiğiniz ev yapımı lezzetli yemeklerle beslemelisiniz. Artık küçük kızı yeniden mutlu etmeye hazırsınız!

Diğer tarifleri denemek ve iyi vakit geçirmek için, bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için burayı tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi kız oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Axis Entertainment bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

Ağustos 2013

Özellikleri

  • Malzemeler ve mutfak eşyaları için eğlenceli alışveriş
  • Lezzetli yemekler hazırlamak
  • Eğlenceli ve eğlenceli oyun
  • 3D renkli grafikler

Kontroller

Bu oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM