REKLAM

Ben 10: Dünyayı Kurtarmak

Ben 10: Dünyayı Kurtarmak Oyunu Oyna

Dünya Gezegeni, Ben 10: Dünyayı Kurtarmak oyununda bir kez daha tehlikede ve Ben 10 onu kurtaracak kadar güçlü olan tek kişi! Ben çok rahatsız edici bir mesaj aldı: Gwen ve Max’in karanlık, bataklık bir hapishane hücresinde esir tutulduğu bir fotoğraf. Birisi bir şekilde Tennysonları Ben’in farkına bile varmadan ele geçirmeyi başardı! Ve şimdi dünyayı ele geçirmekle tehdit ediyor!

Senin işin bunun olmasını engellemek ve bu kötü adama adalet getirmek. Gwen ve Max her yerde olabileceği için güçlü, göz korkutucu bir meydan okuma sizi bekliyor! Onlara ulaşmadan önce yedi kıtanın her köşesini aramanız gerekebilir. Bu görev için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Oyun, her biri farklı büyük şehirlere bölünmüş iki görev içeriyor: Paris, Rio de Janeiro, Tokyo, Yucatan ve Londra. Görev 1’deki her bölümü belirli bir uzaylıyla tamamlamanız gerekecek. Bunu başarıyla başardığınızda, Görev 2’deki benzer bir bölüm açılacaktır.

Ben 10: Dünyayı Kurtarmak Nasıl Oynanır

Görevinize başlamak için, savaşan uzaylıyı Omnitrix’ten ve ilk gitmek istediğiniz yeri seçmeniz gerekecek. Bunu yaptıktan sonra, çevreyi keşfetme ve Ben’in sevgili ailesini kimin kaçırdığını bulma zamanı. Oyunda hareket etmek için Sol ve Sağ Ok tuşlarını kullanabilirsiniz.

Dikkatli olun, çünkü düşman göründüğünden daha zekidir. Silahlı korumalarla savaşmanız, ölümcül labirentlerden kaçmanız ve yolunuzdaki tuzakları ve engelleri aşmanız gerekecek. Bir düşmanla karşılaşırsanız, iyi bir yumruk atmak için Z tuşunu ve bir Özel saldırı için X tuşunu kullanabilirsiniz.

Dikkatli olun, çünkü Özel saldırıyı kullanmak Dayanıklılığınızı tüketir. Sağlık ve Dayanıklılık çubukları ekranın üst kısmında görülebilir. Beklenenden daha fazla hasar alırsanız, hareket halindeyken güçlendiriciler toplayarak bunları her zaman yeniden doldurabilirsiniz.

Artık temelleri bildiğinize göre, kaybedecek zaman yok! Bu dünya dışı istilacının kim olduğunu bulmalı ve çok geç olmadan Tennysonları güvenli bir şekilde eve geri götürmeliyiz! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM