REKLAM

Ben 10 Macera Adası

Ben 10 Macera Adası Oyunu Oyna

Ben 10, tüm zamanların en iyi kahramanı! Ve Macera Adası oyununda dünyayı kurtarmasına yardım etmelisin. Kararlılık, güç ve sabır, düşmanı yenmek için ihtiyaç duyacağınız şeylerden sadece birkaçıdır. Bu iş için mükemmel olacağınızı düşünüyorsanız, daha fazla beklemeyin ve özel arkadaşınızın macerasına katılın!

Kötü doktor Animo’nun aklında bir kez daha kötü bir şey var. Gezegeni yok edecek kötü makinelerin tüm bileşenlerini toplamak istiyor. Artık her şey sana bağlı. Etrafından dolaşıp görevini bitirmesine izin verir misin? Yoksa onu durduracak mısın?

Sevgili Ben 10’umuz olmasaydı, dünya büyük bir tehlike içinde olurdu. Ve inanılmaz bir kahraman olmasına rağmen, zorlu görevinde ona eşlik etmen için sana ihtiyacı var. Bu yüzden, size en iyi şekilde yardımcı olacağını düşündüğünüz uzaylıyı seçin ve çok geç olmadan kötü adamla savaşın. Kararlı ve cesur olun. Artık kimse seni yenemez.

Kötü doktorla savaşın!
Görevinize devam etmeden önce bilmeniz gereken bazı şeyler var. Doktorla mücadeleye başlamadan önce karakterinizi kontrol etmeyi öğrenin. Her şeyde ustalaşmak sandığınızdan daha kolay, ancak çevrenize dikkat etmeniz gerekecek. Bakalım ne yapmanız gerekiyor.

Her şeyden önce, kontrol etmek istediğiniz uzaylıyı nasıl seçeceğinizi bilmelisiniz. Bu yüzden dönüşüm paneline erişmek için sadece Z düğmesini basılı tutun. Buraya geldiğinizde, ok tuşları görevi çözecek uzaylıyı seçmenize yardımcı olacaktır. İçinde bulunduğunuz durumu düşünün ve bunun için en iyi ortağı seçin.

Oyunun geri kalanı için, ok tuşları, bileşenlerin aranmasında karakterinizi yerin etrafında hareket ettirmek için kullanılacaktır. Yukarı ok tuşunun zıplamak veya sallanmak istiyorsanız bir dalı yakalamak için kullanılabileceğini unutmayın. Bu düğme aynı zamanda zeminin üzerinde sallanırken bir daldan diğerine geçmenize yardımcı olacaktır.

Yine de dikkatli olun. Çünkü bileşenler Animo’nun küçük yardımcıları tarafından iyi korunacak. Ben 10’a geri dönmek için Z düğmesine basın ve dünyayı kurtarmayı başarana kadar normal şekilde yerde koşun.

Bu zorlu görev karşısında ne düşünüyorsun? Bu zorluğu kabul etmeye ve doktor Animo’nun planının gerçekleşmesini engellemeye hazır mısınız? O zaman daha fazla beklemeyin ve başlayın! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM